www.vizyonkenthaber.com

1 2

Söğüt’ten İlimtepe esnafına ziyaret

Söğüt’ten İlimtepe esnafına ziyaret
07 Mayıs 2019 - 12:36

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt bugün İlimtepe esnafını ziyaret etti.Başkan Şener Söğüt, “Bizim tek derdimiz tek amacımız şehrimize hizmet etmek. Bu amaçla şehrimizin dört bir yanına hizmet götürmek için kollarımızı sıvadık.” dedi .

“HEMŞERİLERİMİZİN YAŞAM STANDARDINI YÜKSELTECEĞİZ”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sahada projeleri incelerken, bölgedeki esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak İlimtepe bölgesinde esnafları ziyaret eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Şener Söğüt, esnafın talep ve önerilerini de dinledi. İlimtepe bölgesinin ihtiyaçlarını iyi bildiklerini, buna göre plan ve program hazırlandığını belirten Başkan Söğüt, “Yapacağımız çalışmalarla bölgemizin gelişimini ve hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükselteceğiz.” dedi.

“TEK DERDİMİZ HİZMET”

Söğüt ziyaretini; “Bizim tek derdimiz tek amacımız şehrimize hizmet etmek. Bu amaçla şehrimizin dört bir yanına hizmet götürmek için kollarımızı sıvadık” diyen Başkan Şener Söğüt, “Körfez’in bölge bölge tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Göreve gelmeden önce de bunları öncelik sıralamasına koyduk ve merkezinde ‘insanın’ yer aldığı projeler için startımızı hemen verdik. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet sunmayı nasip etsin.” ifadelerini kullanarak tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.