www.vizyonkenthaber.com

1 2

SÖĞÜT’E KÖRFEZKENT’TE BÜYÜK İLGİ

SÖĞÜT’E KÖRFEZKENT’TE  BÜYÜK İLGİ
25 Şubat 2019 - 9:58

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt seçim çalışmalarını Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde sürdürdü. Körfez Kent ve Kavanium site sakinleri ile bir araya gelen Söğüt ayrıca ev ziyaretleri de yaparak vatandaşlara çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Söğüt’e Körfez Kentte Büyük İlgi

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez Kent 1. Etap ve 4.Etap site sakinleri ile düzenlenen geniş katılımlı toplantıya katıldı. 3. Etap da Burcu ve Emre Deniz ailesinin hanelerine konuk olan Söğüt daha sonra Kavaniumda site sakinleri ile bir araya geldi.

Her gönül sohbetinde mekanların dolup taşmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aday Şener Söğüt, “Her gittiğimiz yerde yoğun ilgi ve katılımlar gösteriyor ki gönüllere dokunabilmişiz. Toplantılar tertipleyip evlerini, mahallelerini, yüreklerini, kapılarını sonuna kadar bizlere açan mahalle sakinlerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu. Oldukça samimi ortamlarda gerçekleşen toplantılarda vatandaşların sorunlarını da dinleyen Söğüt, gelen talepleri not aldı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.