www.vizyonkenthaber.com

1 2

Söğüt ve Özbayıcı’dan ikizlere doğum günü sürprizi

Söğüt ve Özbayıcı’dan ikizlere doğum günü sürprizi
28 Şubat 2019 - 11:17

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, 18 yaşına giren ve ilk defa oy kullanacak Alparslan ve Alptekin Öge ikiz kardeşlere evinde doğum günü sürprizi yaptı. Ziyarete, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özbayıcı da katıldı.

Söğüt ve Özbayıcı’dan ikizlere doğum günü sürprizi

AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları’nın tüm mahallelerde ilk defa oy kullanacak genç seçmenlere yönelik sürdürdüğü çat-kapı ziyaretler kapsamında son olarak Alparslan ve Alptekin Öge kardeşlerin kapılarını çaldı. Ziyarete ayrıca AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve gençlik kolları üyeleri katıldı. 

HER ZAMAN ÖNCELİKSİNİZ

Doğum günü vesilesiyle ikiz kardeşlerin heyecanların paylaşmak istediklerini söyleyen Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Alparslan ve Alptekin Öge’ye hayırlı ömürler dileyerek doğum günlerini tebrik etti. İlk defa oy kullanacak Alparslan ve Alptekin Öge’yi ziyaret eden Milletvekili Selman Özboyacı da “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Hükümetimiz biz gençleri her zaman öncelikleri olarak görüyorlar” dedi.


KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.