www.vizyonkenthaber.com

1 2

SÖĞÜT; ”VATANIMIZ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

SÖĞÜT; ”VATANIMIZ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”
19 Şubat 2018 - 12:39

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı, mahalle koordinasyon toplantılarına aralıksız devam ederken, Mahalle teşkilatı ile bir araya gelen İlçe Başkanı Şener Söğüt, “Ülkemizin, milletimizin huzur ve refahı için aşk ile çalışacağız” dedi.

AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı tarafından yürütülen toplantılar her hafta farklı bir mahallenin irtibat bürosunda gerçekleştiriliyor. Toplantıya; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve başkan yardımcıları, Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, teşkilat başkanları, seçim işleri başkanları, Mahalle Başkanları ve yönetimleri ile teşkilat mensupları katılım sağladı.

VATANIMIZ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Güney, Esentepe, Yeniyalı mahalle teşkilatları ile bir araya gelinen toplantılarda, geçmiş seçimlerde alınan seçim sonuçları, izlenilmesi gereken yol haritası, yapılan çalışmalar da gözden geçirildi. 2019 Mart yerel seçimlerinde Körfez olarak büyük fark yaratacaklarını belirten AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt; “Önümüzde ki süreçte gerçekleştireceğimiz seçimler Ülkemiz, milletimiz, partimiz, gençlerimiz ve çocuklarımız için çok önemli. Göğsümüzü her seferinde kabartan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin’de vatan mücadelesi içindeyken, bizlerde burada vatanımız için milletimiz ile birlikte mücadele edeceğiz.

DURMAK YOK, YOLA DEVAM

Hepimizin elini taşın altına koyarak, yılmadan yorulmadan ter dökersek başarılı olabiliriz. Mahallelerimiz partimizin başarısı için en önemli etken. Bu bağlamda seçimlerde mahallelerimizde ne kadar yüksek oy alırsak, seçimdeki oy oranımız da o kadar yüksek olur. Mahallelerimizde koordinasyon toplantılarımıza aralıksız devam ederek, Ülkemize yön verecek olan yol haritasını hep birlikte çizeceğiz” şeklinde konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.