www.vizyonkenthaber.com

1 2

SÖĞÜT ‘KÖRFEZ’E KENT MEYDANI KAZANDIRACAĞIZ’

SÖĞÜT ‘KÖRFEZ’E  KENT MEYDANI KAZANDIRACAĞIZ’
11 Mart 2019 - 12:10

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, İlimtepe Mahallesi’nde ve Körfez Kent’te mahalle sakinleriyle, Gümüşhane Avşarbeyli ve Üçkol Köyleri Derneği’nde de üyelerle bir araya geldi.

Söğüt, “Körfez’e kent meydanı kazandıracağız”

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor, sohbet ediyor ve onların taleplerini alıyor. Bu kapsamda AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte İlimtepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

İSTİŞARE İLE HAZIRLADIK

Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve beraberindekiler daha sonra Yavuz Sultan Selim Mahallesi Körfez Kent 2.Etap Site sakinleriyle buluştu. Toplantıya katılanlara projelerini anlatan, talep ve önerilerini alan Söğüt, “Önümüzdeki dönemde Körfez’de ihtiyaç duyulan eksikliği hissedilen bütün konulara el atacağız. Beyannamemizi de halkımızla istişare ederek bu doğrultuda hazırladık” dedi.

PROJELERİ AKTARDI

Gümüşhane Avşarbeyli ve Üçkol Köyleri Derneği’ni ziyaret eden Şener Söğüt ve beraberindeki heyeti Dernek Başkanı Türkyılmaz Dal ve yönetimi karşıladı. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara’nın da hazır bulunduğu toplantıda, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın selamlama konuşmasından Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt söz aldı ve projeler hakkında bilgiler verdi.

DAHA GÜZEL YARINLARA

Körfezlilerin artık metroyla ulaşımlarını sağlayacaklarını söyleyen Söğüt, Körfez’e birde kent meydanı kazandıracaklarını belirtti. Kente vizyon projeleri ve hizmetleri ancak liyakat sahibi bir belediye başkanının kazandırabileceğinin altını çizen Söğüt, “Eğitimim, tecrübem ve birikimim ile ben bu göreve talip oldum. Sizlerin de desteği ile Körfez’i daha güzel yarınlara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.