www.vizyonkenthaber.com

1 2

SÖĞÜT KAPIKAYA DERNEĞİNE KONUK OLDU

SÖĞÜT KAPIKAYA DERNEĞİNE KONUK OLDU
26 Şubat 2019 - 8:56

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt seçim çalışmaları kapsamında Sivas İmranlı Kapıkaya Köyü Derneği’ne konuk oldu. Dernek üyeleri ile uzunca süre sohbet eden Söğüt gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Kapıkayalılar Söğüt’ü Dinledi

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve meclis üyesi adayları ile birlikte Sivas İmranlı Kapıkaya Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Erkan Dağdeviren ve yöneticileri tarafından karşılanan, Söğüt dernek üyelerine “kapınızı ve gönüllerinizi bize açtığınız için teşekkür ederim” dedi.

Söğüt “Birlikte başaracağız”

Dernek üyelerine projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Söğüt “Sizlerin talep ve önerilerine her zaman önem vereceğiz. Bu kenti ‘ben’ diyerek değil, ‘biz’ diyerek birlikte yöneteceğiz. Nasıl ülke söz konusu olduğunda biz olmayı başarabiliyorsak, kenti yönetirken de öyle davranacağız” ifadelerini kullandı. Körfez için gece gündüz çalışmaya ve yeni hedeflere ulaşmaya devam edeceklerini söyleyen Söğüt “Kentimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız.”dedi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Söğüt, gelen talepleri not aldı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.