www.vizyonkenthaber.com

1 2

SEZER’E DÖRT DERNEKTEN DESTEK SÖZÜ

SEZER’E DÖRT DERNEKTEN DESTEK SÖZÜ
18 Şubat 2019 - 16:05

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Nevşehirliler Derneği ziyaretinde 4 dernek başkanı ile bir araya geldi. Dernek başkanları ve üyeleri Sezer’e destek sözü verdi.

Sezer’e dört dernekten tam destek

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte dernek binası Kavaklı’da bulunan Kocaeli Nevşehirliler Derneği’ni ziyaret etti. Yoğun bir katılımın olduğu ziyarette kendisini de Nevşehirli olan İlçe eski Başkanı Sedat Yücel’de yer aldı. Kocaeli Nevşehirliler Dernek Başkanı Nurettin Toprakçı’nın ev sahipliğindeki ziyarete; Anadolu Dernekler Birliği ve Kocaeli Mardinliler Derneği Başkanı Necmettin Kaya, Kocaeli Adıyamanlılar Derneği Başkanı Mehmet Taşkın ve Kocaeli Elazığlılar Derneği Başkanı Gökhan Büyüksökmen de katıldı.

SEYMEN, “İZİN VERMEYECEĞİZ”

31 Mart seçimlerinin önemli değinen İlçe Başkanı Seymen, “Bu seçimlerin en büyük özelliği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk yerel seçimleri olması. Muhalefet sinsi bir şekilde yerel seçimleri ulusal gündemlere taşıyor. Hedefleri dış güçlerin oyunlarıyla yaşanan ekonomik sorunlardan yola çıkarak HDP’nin de gizli desteği ile Cumhur İttifakı’na oy kaybı yaşatıp Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne karşı ülkeyi tekrar genel seçime götürmek. Biz buna izin vermeyeceğiz” dedi.

DAHA MODERN BİR KENT

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer de konuşmasında, “Her gittiğimiz noktada burada olduğu gibi ilgiyle karşılaşıyorum. Emin olun sizin bu sevginize layık, halktan hiç kopmayan gönüllere girmenin mücadelesini veren bir başkan olacağım. Kapım herkese açık olacak. Belediye de bir kardeşiniz olduğunu her zaman hissedeceksiniz. Gölcük’ün sorunları da biliyorum. Hepsinin üstesinden el birliği ile geleceğiz ve Gölcük modern, daha da fazla yaşanılır bir kent halini alacak” dedi. 

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.