www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞENGÜL YURT – KÖRFEZ CHP’DEN ADAYLIĞINI BASIN TOPLANTISIYLA AÇIKLADI.

ŞENGÜL YURT – KÖRFEZ CHP’DEN ADAYLIĞINI BASIN TOPLANTISIYLA AÇIKLADI.
08 Kasım 2019 - 19:39

KÖRFEZ İLÇE’NİN SOSYAL VE EN AKTİF KADINLARINDAN ŞENGÜL YURT BASIN TOPLANTISIYLA BENDE VARIM DİYEREK RESMEN KÖRFEZ CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI.

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez ilçe teşkilatı önümüzdeki ilçe başkanlık ve delege çalışmalarını son hızla yapıyor. Önümüzdeki ilçe başkanlık adayları arasında ilk açıklamayı basın toplantısıyla Tütünçiftlik sahil tesislerinde kahvaltılı bir organizasyon yaparak yıllardır Körfez ilçe de ikamet eden, Bir çok okulda okul aile birliği başkanlığı yapan, Sosyal ve çevresi tarafından sevilen ve sayılan Şengül Yurt yaptı..

YURT” BEN GENEL MERKEZ ve KILIÇDAROĞLU’NUN DESTEĞİNİ ALDIĞIM İÇİN BU YOLA ÇIKTIM..

Şengül YURT yaptığı açıklamada tek başıma karar vermedim, Ölçtüm, Biçtim ve gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra aday olmaya karar verdim. Geçtiğimiz günler de genel merkezimize gittim Genel başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ve Milletvekillerimiz ile görüşmelerim oldu. Aldığım enerji ve bu yola çık iadeleri ile ben bu yola çıktım. Tabiiki ilk yaptığım ise ilk önceliğim partimizin Kocaeli ve Körfez ilçede ki büyüklerimizin de desteğini alarak bu yola çıktım. İnanıyorum ki bu talep, İstek ve destek mutlak sonuç verecektir.

YURT” KİMSE ENGEL OLAMAZ..

Şengül YURT Bir diğer açıklamasında ortalıkta önümü kesme amaçlı Şengül YURT aday olamaz ifadeleri geziyor, Bu söylemler tamamen yalan ve asılsızdır. Amaç hızımızı kesmek ve çıktığımız bu yolda önümüzü kesmek. Ancak hiç bir şey beni ve bana destek veren dost ve partililerimi durduramaz. Bu söylemler doğru değil ve inanmayın.

YURT” PARTİM İÇİN CİDDİ PROJELERİM VAR.

Şengül YURT” Öncelikle Parti binamız bir ana muhalefet partisine yakışır bir yer değildir. 30 kişiyi içeri aldığımızda doluyor ve bir çok partilimiz maalesef dışarıda kalıyor bu bizim için ve partimiz için yakışır bir durum değil. İlk önceliklerimizden biri Parti binasını daha geniş ve daha ulaşılır bir noktaya taşımak olacak.. Kadın kollarımız ve gençlik kollarımızın daha rahat çalışacağı bir ortam ve daha net plan, program ve projeler üretmek olacak. Bu çalışmaları yaptıktan sonra ise ilk hedefimiz çok üye yapmak. Şu an ana muhalefet partisi olmamıza rağmen üye sayımız az üyemizi çoğaltmak amaçlı ciddi çalışmalar yapmamız gerekiyor. İkinci hedefimiz ise kesinlikle Körfez Belediysini almak. Partimize ve körfezimize bu yakışır. Her seçimde yalnış stratejiler yapıldığı için bu maalesef olmuyor. İşte bu stratejiler körfez ilçeyi, Körfezlileri, Partililerimizi ve Körfez ilçe deki siyasi konjöktörü iyi bilmek ve iyi okumaktan ancak gerçekleşir. Biz Körfez iyi okuduk ve iyi biliriz. Hazırız ve inanıyorum ki bu görev verildiği takdir de şahsım, şu an destek veren ve yarın tüm partililerimizle başaracağımıza inanıyorum. Bu azim ve inançla çıktığım bu yolda artık durağan değil, Çalışan, Bekleyen değil koşan bir ana muhalefet partisi olmak ümidiyle tüm delege, partililerim ve parti büyüklerime inanıyor ve saygılar sunuyorum

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.