www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞENER SÖĞÜT VANLILARLA BULUŞTU

ŞENER SÖĞÜT VANLILARLA BULUŞTU
22 Şubat 2019 - 8:54

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, belediye başkanının liyakat sahibi olması gerektiğini savunarak, eğitimi, tecrübesi ve birikimi dikkate alınarak bir başkan adayına oy verilmesi gerektiğini söyledi. Söğüt “Eğitimim, tecrübem ve birikimim ile ben bu göreve talip oldum. Sizlerinde desteği ile Körfez’i daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.

Söğüt, “Belediye Başkanı Liyakat Sahibi Olmalıdır”

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Kuzey Mahallesinde faaliyet gösteren Kocaeli Van Çaldıran Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Metin Anık ile üyeler tarafından karşılanan Söğüt’e sıcak ilgi gösterildi.

Tuna “Derdimiz Hizmet”

Dernek Başkanı Metin Anık’ın selamlama konuşmasından sonra söz alan AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna “Ata yadigarımız bu topraklara hizmet etmekten başka bir derdimiz yok.15 yıllık hizmet serüvenimiz, bu dönemde Şener Söğüt ile devam edecek. Tabi ki sizlerin vereceği güçlü destek ile” dedi.

Söğüt “İstikrar Sürdürülmeli”

AK Parti’nin Körfez Belediyesi’nde iş başında olduğu 15 yıllık icraatlarına değinen Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “İlçemizin sahillerinden tutunda, cadde düzenlemelerine, kültür merkezlerine, dere ıslahlarına,üst geçit,alt yapı çalışmalarına bir çok hizmet AK Parti zamanında yapıldı. İlçemizin trafik sorunlarını rahatlatan battı çıktılar yine AK Parti döneminde ilçemize kazandırıldı. Daha önce ilçemizde kültürel faaliyetlerin yapılabileceği bir tane kültür merkezi yokken, bugün köylerimizde kültür merkezi var. Önümüzdeki dönemde hizmetlerimiz artarak devam edecek. Körfez’imizin yarınını tecrübe ve birikimlerimizle planlıyoruz. Körfez’i daha da güzel yarınlara taşımak için istikrarın sürdürülmesi önemli.” diye konuştu. Söğüt’ün bu konuşması uzun süre alkışlandı. Ziyaret, dernek üyelerinin sorduğu soruların cevaplandırılması ve ikramlarla son buldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.