www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞENER SÖĞÜT EVLERE KONUK OLUYOR

ŞENER SÖĞÜT EVLERE KONUK OLUYOR
23 Şubat 2019 - 15:52

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt evlere yaptığı ziyaretlerle çalışmaları hakkında vatandaşlara birebir bilgiler aktarıyor.

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Ziya Güleç, Yaşar Akbaş ve Yakup Akbaş’a rahatsızlıklarından dolayı hanelerinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Söğüt yine Fatih Mahallesi’nde oturan Mehmet Emin Ömür, Hüseyin Kaya, Aynur Eren, Eyüp Demirtaş ve Ömer Ülker’in evlerine konuk oldu.

Ziyaretleri sırasında vatandaşlara AK Parti belediyesi döneminde yapılan yatırımları ve yapacağı projeleri anlatan Söğüt, geleceğin Körfezini inşa etmek için destek beklediğini ifade etti. Ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren aileler, “Değişim ve gelişim AK Parti ile başladı, yine AK Parti ile devam edecek. Ailelerimiz ve komşularımızın desteği sizinle, Allah yolunuzu açık etsin” dediler.

Gördüğü ilgiden dolayı büyük mutluluk duyan Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceklerinin sözünü vererek ziyaret turlarına devam etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.