www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞEKER ERZURUMLULARDAN DESTEK İSTEDİ

ŞEKER ERZURUMLULARDAN DESTEK İSTEDİ
30 Ocak 2019 - 9:54

Dilovası’nda seçim çalışmalarına katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası Erzurumlular Derneği’ne giderek hemşehrilerinden Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir’e ve AK Parti’ye destek istedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Dilovası’na gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, tüm gün Dilovası’nda ziyaretlerde bulundu. Gün boyu ziyaretlerini sürdüren Şeker’in son durağı Dilovası Erzurumlular Derneği oldu. Programa Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve ilçe yöneticileri, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun, Dilovası Erzurumlular Dernek Başkanı Cebrail Temiz ve dernek üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Dilovası Erzurumlular Dernek Başkanı Cebrail Temiz ve KEDFE Başkanı Tekin Dursun, her zaman gurur duydukları hemşehrileri İlyas Şeker ve misafirlerini ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür ettiler.

DADAŞLARA GÜVENİYORUM
Erzurumlular Derneği’ne yapılan ziyarette konuşma yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, “Malum önümüzde yaklaşan bir yerel seçim var. Bu seçimde biliyoruz ki Dadaş kardeşlerimiz, ağabeylerimiz ve ablalarımız her seçimde olduğu gibi ülkesinin, bayrağının yanında olacak ve Cumhur ittifakına destek verecektir. Ben Dadaş kardeşlerimize güveniyorum. Dilovası’nda da hizmetlerin devamı için sizlerin bir kardeşi olan Hamza Şayir kardeşinize destek vereceğinizi inanıyorum. İnşallah 1 Nisan sabahı kaldığımız yerden Dilovası’nı inşa etmeye devam edeceğiz.”dedi.

HİZMETLER DEVAM EDECEK
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar “Dilovası son 10 yılda çok ciddi hizmet aldı. Sizler yapılanları çok iyi biliyorsunuz. Şimdi önümüzde yeni bir seçim var. Bu seçim sıradan yerel bir seçim değil. Bu seçim Ak Parti iktidarının genelde ve yerelde yapmış olduğu hizmetlerin bir nevi referandumudur. Bayrağı devredeceğim Hamza Şayir kardeşimin Dilovası’na daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Ve siz Erzurumlu hemşehrilerimizden Hamza kardeşimize destek olmanızı istiyorum. “dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir “Bizde Ali Başkanımızdan alacağımız bayrağı daha yukarılara taşımak için yola çıktık. Sizlerinde desteği ile Dilovası daha güzel hizmetler alacaktır. Dilovası’nda daha iyi yaşamak için, daha huzurlu ve sağlıklı yaşamak için, çocuklarımızın geleceği için elimizden geleni yapacağız. İnşallah yakında seçim beyannamemiz hazır olacak ve Dilovası’na yapacağımız projeleri sizler tek tek göreceksiniz. Bizler yapamayacağımız hiç bir şeyin sözünü vermiyoruz. “dedi.

TÜM GÜCÜNÜZLE DESTEĞİNİZİ İSTİYORUZ
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker “AK Parti’nin bu ülkeye son 17 yılda yaptıklarını sizler biliyorsunuz. Bu hizmetleri istemeyenler ülkemizin kalkınmasını istemeyen şer ittifakları bir araya gelmiş ve oyunlar oynuyorlar. Onlar biliyor ki AK Parti giderse Türkiye eski haline döner. Onun için yerelde AK Parti’nin kaybetmesi için çalışıyorlar. Sizlerden bu büyük oyunu bozmanızı istiyoruz. Sizlerden ülkenize ve AK Parti’ye sahip çıkmanızı ve ülkemizin 2023 hedefine doğru emin adımlar yürümesi için yerelde de tüm gücünüzle desteğinizi istiyoruz. Dilovası’nın son 10 yılda aldığı hizmetler ortada. Bu hizmetlerin devamı için Belediye Başkan Adayımız Hamza Şayir’e destek vermenizi istiyorum.”dedi.


KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.