www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞEHİDİMİZ ÖMER ÖZAVCI DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞEHİDİMİZ ÖMER ÖZAVCI DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
28 Kasım 2017 - 16:16

Muğla’nın Milas ilçesinde nöbet değişimi sırasında kazayla vurularak, şehit olan Jandarma Er Ömer Özavcı’nın cenaze törenine çok sayıda kişi katıldı.

Dilovası Orhangazi Camiide düzenlenen cenaze törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İstanbul İl Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Askeri Erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İkindi namazına müteakiben Dilovası İlçe Müftüsü Osman Barış’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından tören mangası eşliğinde top arabasına taşınan şehidimizin naaşı tekbir ve dualarla Diliskelesi Şehitliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.