www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞAYİR’DEN DİLİSKLESİ’NDE GÖVDE GÖSTERİSİ

ŞAYİR’DEN DİLİSKLESİ’NDE GÖVDE GÖSTERİSİ
18 Şubat 2019 - 11:32

Diliskelesi’ndeki seçim irtibat bürosu açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterirken başkan adayı Hamza Şayir adeta gövde gösterisi yaptı.

Şayir’den Diliskelesi’nde gövde gösterisi

AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, Dilovası’nda seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde büyük ilgi görüyor.Başkan adayı Hamza Şayir, samimiyeti ve sıcakkanlılığı ile kısa sürede ilçede geniş bir sevgi halkası oluşturdu. AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı tarafından Diliskelesi Mahallesi’ne açılan seçim irtibat bürosu açılışında ise izdiham yaşanırken, başkan adayı Hamza Şayir gövde gösterisi gerçekleştirdi. Seçim irtibat bürosu açılışında vatandaşlara seslenen Şayir, “Halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda Dilovası’nda iz bırakmaya geliyorum” ifadelerine yer verdi.

İZ BIRAKMAK İSTİYORUM

Seçim bürosu açılışında vatandaşlara seslenen AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, “Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda Dilovası’nda iz bırakmaya geliyorum. Ben icraatlarımla konuşmak ve konuşulmak istiyorum. İnşallah hep beraber halkımızın da teveccühü ile 31 Mart akşamı yeni bir zafere imza atacağız. İlçemizin büyük mahallelerinden biri olan Diliskelesi Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Halkımızın denizle buluşmaları için güzel çalışmalarımız var. İnşallah hep birlikte güzel projeleri tek tek hayata geçireceğiz” dedi. 


SORUNLARI İVEDİLİKLE ÇÖZECEĞİZ

Şayir, konuşmasının ardından seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşları tek tek dinleyen Şayir, 31 Mart’tan gönül belediyeciliğinin en güzelini hayata geçireceklerini belirterek, hükümet ve Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile çok güzel projelere imza atacaklarını ve Dilovası halkının öncelikli sorunlarının ivedilikle çözüleceğini söyledi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.