www.vizyonkenthaber.com

1 2

SAYIN BAŞKAN BİZDEN UYARMASI

SAYIN BAŞKAN BİZDEN UYARMASI
09 Ekim 2017 - 17:23

Körfezin yolları adeta köstebek yuvası gibi. Birçok yer bataklık, birçok yer çukurlarla dolu. Halk isyanda, halk perişan.

Ancak Körfez ilçenin Belediye Başkanı İsmail Baran ne hikmetse sorumlu olduğu alanlardaki rezaletleri görmezden geliyor, yanında ki yardımcıları ve özel kalem müdürü de bu rezaletleri göstermemek için özel gayret sarf ediyor.

 Yollar bozuk. Anadolu tabiriyle eşek geçmeyen yolların olduğu Körfez’i bıraktı bizim belediye başkanı, Ağva’ya yol yapıyor. Bir de çok büyük iş yapacaklarmış gibi resimlerle Show yapıp halkın gözünü boyamaya çalışıyorlar. Resimlerin altındaki yorumlara da dikkat ederseniz, eleştiri getirilen yorumlar ya siliniyor ya da destek içerikliler beğenilirken, diğer yorumlar görmezden geliniyor.

Sayın başkan bizden uyarması.  Hacı Osman Mahallesi Hazal sokak’ta da poz ver. Çünkü Hazal sokak sakinleri bir çok kez bir vatandaşın aracılığı ile özel kalem müdürünüze asfalta ihtiyacımız var diye talepte bulunmuş ama anlaşılan o ki hala dikkate alınmamışlar. O sırada demek ki Ağva’ya asfalt dökecektiniz !!!

Buna sadece gülünür. Zira ağlayınca da, isyan edince de, manşetler atınca da hiç bir şeyin değiştiği yok.. Böyle bir durum ne görüldü ne de duyuldu.  Biri çıkıp ‘ne oluyor sana’ demiyor!

Sayın Baran da kimse ses etmeyince,  millet beni destekliyor sanıyor olacak ki yol yapılan alandan pozlar verip sosyal medya hesabından yayınlıyor.

AK Parti Körfez ilçe başkanı ve yöneticilerini uyarıyoruz; Belediye başkanınızı uyarın, yoksa parti olarak zor durumda kalırsınız.

Ayrıca aklımıza gelmiyor değil acaba bu yol üzerinden arazisi, dairesi ve gayrimenkulü olan kişiler sevindiler mi?

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.