www.vizyonkenthaber.com

1 2

SARIDOĞAN’IN SAMİMİYETİ KÖRFEZ DE GÖNÜLLERE AKTI..

SARIDOĞAN’IN SAMİMİYETİ KÖRFEZ DE GÖNÜLLERE AKTI..
29 Mart 2019 - 8:48

SAADET PARTİSİ KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP SARIDOĞAN’IN SAMİMİYETİ VE VERDİĞİ ENERJİ KÖRFEZ DE NASIL GÖNÜLLERE AKTI.

Saadet Partisi Körfez Belediye başkan adayı Recep SARIDOĞAN ilk açıklama yaptığı zamanlar çokta popüler ve olmadı ve ne yapacağı ile alakalı hiç kimse kestiremiyor hatta seçime girecek ve çıkacaklar gibi yorumlar yapıldı. Ama Saadet Partisi Körfez ilçe başkanı Ömer Faruk COŞKUN ve teşkilatı, Saadet Partisinin meclis üyesi adayları öyle bir organize oldular ki gecelerini gündüzlerine kattılar.

ÖNEMLİ OLAN SAMİMİYETTİ;

Halk artık klişeleşmiş yapmacık hareket ve mimikler den, sahte gülüş ve oy için verilen vaatlerden bıkmıştı. İşte tam o sırada Körfezin sokaklarında içi dışı bir, Samimi ve güven veren biri gezmeye başladı. Cepsiz ceket giyen ama laf olsun torba dolsun hesabı olmadığına halk inandı, Çünkü bu adam işinde ve siyasetinde başarılı ve davası için hiç ödün vermeyen haklının yanında zalimin karşısında dilinde dua ve dilsiz şeytan olmayan gerçekleri konuşan bir adamdı. İşte o adam Recep SARIDOĞAN’dı.

O HALKI, HALK ONU KUCAKLADI.

Evet dediler ki kimden oy alabilir ki, Zaten Saadet’in Körfez’deki oy potansiyeli belli, Ve zamanla anladılar ki hiçte öyle değil, Halk onu kucakladı, o halkı kucakladı. Çalışmalarında, Projelerinde uçukluk yoktu her şey doğal ve yağabileceği şeyleri ama en güzel projeleri halka anlattı. Halk ona inandı, o halka inandı. Bakalım 31 MART günü ne olacak.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.