www.vizyonkenthaber.com

1 2

Sarıdoğan ve Ekibi Tuğrul Caddesinde..

Sarıdoğan ve Ekibi Tuğrul Caddesinde..
23 Mart 2019 - 8:44

Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan ve ekibi Tuğrul caddesi esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, esnaf ziyaretlerine Tuğrul caddesi ile devam etti. Seçim çalışmalarını gece gündüz sürdüreceklerini ifade eden Başkan adayı Sarıdoğan, “Körfez’de sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

Esnafları tek tek dolaşan ve halkla da istişare eden Sarıdoğan, belediye başkanı seçilmesi durumunda hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlattı ve Körfez halkıyla fikir alışverişinde bulundu.

Sarıdoğan, seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyledi ve ” 1 Nisan itibariyle yönetime gelmemiz halinde ki geleceğimize inanıyoruz. Gerekli projelerimizi hayata geçireceğiz. Esnaflarımızın sorunlarını dinleyecek ve çözüm önerilerine destek olacağız. Bir belediye başkanı olarak ben ve ekibim elimizden geleni yapacağız. Körfez’i Körfez halkı ile birlikte yöneteceğiz.” dedi.


KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.