www.vizyonkenthaber.com

1 2

Sarıdoğan ve Coşkun Çamlıtepe’de Alkışlandı

Sarıdoğan ve Coşkun Çamlıtepe’de Alkışlandı
28 Mayıs 2018 - 21:50

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Recep Sarıdoğan ve İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Tütünçiftlk Çamlıtepe Mahallesi’nde yaptıkları saha çalışmasında, yaptıkları bilgi veren konuşmaları sonrası da vatandaşlar tarafından alkışlandılar.

Milletvekili adayı Recep Sarıdoğan ve İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun ile ilçe yönetimi, kalabalık bir gurupla Çamlıtepe Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptılar.

Ziyaret öncesinde önceki gün yağan yağmurlar nedeniyle zarar gören Nalan Sokak’ta ki vatandaşlara geçmiş olsun diyen Sarıdoğan, burada mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Yardım beklediklerini söyleyen vatandaşlar, önceki gün yaşanan su baskını ve yağmur sularının nasıl taşarak evlere girdiğini dinlediler.

Alkışlarla

Sarıdoğan, daha sonra ekibiyle birlikte Çamlıtepe’de yer alan esnafı tek tek ziyaret ederek kendilerine oy vermelerini istedi. Sarıdoğan, kendisinin de Körfez’de oturduğunu ve ilçenin adayı olduğunu belirterek, “Esnafın, ilçenin, Kocaeli’nin sorunlarını yakından takip ettik ve biliyoruz. Bu sorunları ileterek, çözüm yolu arayacak, sizin sesiniz olacak bir temsilci istiyorsanız bize destek verin. Oylarınızla beni ve arkadaşlarım meclis gönderin sorunlarınızı çözelim. Dolaştığımız her esnaf sıkıntılı ve ekonomik çıkmaz içinde, öyleyse bundan kurtulmanın reçetesi olan kadrolarımıza fırsat verin, oylarınızla bizi destekleyin” dedi.

Sarıdoğan ve Coşkun ziyaret sırasında uğradıkları bir kahvehanede kalabalık mahalle sakini tarafından karşılandı. Burada yapılan konuşmalarda ülkenin içinde yer adlığı sıkıntılardan kurtulması için 24 Haziran seçiminin bir fırsat olduğu ve bunun için oluşturulan ittifaka ve kendilerine fırsat verilmesi gerektiği anlatıldı. Bu konuşmalar kahvehanede bulunan mahalle sakinleri tarafından defalarca alkışlandı. Çamlıtepe ziyaretin de moral depolayan Saadet Partisi ekibi, saha çalışmalarına iftar ve teravih sonrasında da devam ettiler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.