www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞANBAZ YILDIZ AYDIN ÜNLÜ’YE SERT ÇIKTI..

ŞANBAZ YILDIZ AYDIN  ÜNLÜ’YE SERT ÇIKTI..
11 Mart 2019 - 12:56

İyi Parti Kocaeli İl başkanı Şanbaz Yıldız, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün  “Kocaeli’yi ipsiz sapsızlara bırakmayacağız”  sözlerine ”dün kara dediklerine bugün ak diyorlar” sözleriyle karşılık verdi.

MHP İl başkanı Aydın Ünlü Sibel Gönül’ün tanıtım toplantısında ‘‘Ülkücü hareket üzerinden ipsiz sapsızlar hesap yapıyorlar. Kocaeli’yi ipsiz sapsızlara bırakmayacağız”ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler üzerine İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, yaptığı açıklamada Aydın Ünlü’yü sert bir dille eleştirdi. İşte Yıldız’ın o açıklaması;

Yaklaşan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli’ nde de ağır ekonomik koşullar altında inim inim inleyen halkımız. Şimdiye dek, sesini kimlerin duymazdan geldiğini, kimlerin sinsi bir sağırlık içinde olduğunu… Dün ”Kara” dediğine, bugün kimlerin ”Ak’ dediğini… ”Bunlar, halkımıza umut olamaz” dediklerine şimdilerde nasıl umutla bağladığını çok net görmekte ve bilmektedir.

Halkımızın, ”Millet İttifakına” olan inancı ve desteği,sokak ve meydanlardaki ilgisinden ilimizde kimlerin rahatsız olduğunu biliyoruz. Kimlerin ”koltuk bekası” ile karşı karşıya kaldığının farkındayız.Bu korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansıyan ünü kendinden menkul bu şahısların mesnetsiz iftiraları nasıl bir acziyet içinde olduğunun göstergesidir. Bu kişiler, mesnetsiz iftiralardan vazgeçerek, vicdanları nezdinde geçmişteki beyanatları ve güncel vaziyetlerini gözden geçirmelerinde fayda görmekteyiz.

Belki bu vicdan muhakemesi onları uzun bir müddet yaşadıkları ideolojik sapmadan kurtaracak, kaybettikleri yönlerini tayin etmelerini sağlayacak, sümen altı ettikleri değerlerini yeniden hatırlamalarına vesile olacaktır. Toplumu ortak değerler üzerinden dinamitlemek, ”Millet” ittifakına ve mensubu olduğumuz İyi Parti’ ye farklı hitap arayışlarını sürdürmek bu acziyet halini perçinlemekten öte gitmeyecektir.”

Şanbaz YILDIZ
İyi Parti Kocaeli İl Başkanı

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.