www.vizyonkenthaber.com

1 2

SALİH AYTEN;”KOZLUK’TA HERŞEY DEĞİŞECEK!”

SALİH AYTEN;”KOZLUK’TA HERŞEY DEĞİŞECEK!”
20 Mart 2019 - 10:44

31 Mart yerel seçimlerinde amansız bir yarışın yaşanacağı İzmit-Kozluk Mahallesi muhtarlık seçimleri için çalışan muhtar adayı Salih Ayten ” Mahallemizi birlikte yönetmeye var mısınız? diyerek yola çıktı ve Kozluk’ta her şeyin değişeceğinin sözünü verdi.

Salih Ayten, Kozluk’ta her şeyin değişeceğini ve mahallede ortak akıl ile hareket edileceğini söyledi.

Salih Ayten, azaları Nurettin Tezel, Kazım Kartal, Kenan Yapar, Şahin Güler, Fark Cansevdi, Kürşat Arı, Ahmet Tuğşad Metin, Samet Kayabaşı ile değerlendirmeler yaptıklarını, Kozluk Mahallesinin ekonomik ve sosyal açıdan gelişmesi, kültürel faaliyetlerin arttırılması, kaliteli hizmet getirilmesi, hak edilen hizmetin alınabilmesi doğrultusunda doğru projeler üreteceklerini ve Kozluk mahallesinin refahı ve huzurunu ön planda tutarak daha iyi şartlarda yaşanabilecek bir mahalle olabilmesi için muhtar adaylığına talip olduğunu ve destek istediğini söyledi.

İyi bir ekiple alınan hizmeti zirveye taşıyacağını belirten muhtar adayı Ayten, koltuk için değil, Kozluk için adayım dedi ve herkesin oy verirken duygularıyla değil, aklıyla oy vermesi temennisinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.