www.vizyonkenthaber.com

1 2

SALAR’DAN ANIT AÇILIŞINA TEPKİ!

SALAR’DAN ANIT AÇILIŞINA TEPKİ!
28 Şubat 2018 - 9:13

Azerbaycan Kültür Dernek Başkanı Abdullah Salar, Körfez Belediyesi’nin Hocalı şehitleri için yaptırmış olduğu anıt açılışının tören davetiyesinde  Azerbaycan Kültür Derneği’nin logosunun bulunmamasına sert çıktı.

Azerbaycan Kültür Dernek Başkanı Abdullah Salar,Körfez ilçede Körfez Belediyesi’nin yapmış olduğu Hocalı Şehitleri Anıtı açılışında Körfez ilçede 40 yıldır hizmet veren Azerbaycan Kültür Derneği’nin logosunun  açılış davetiyesine konulmamış olmasını derneği hiçe saymak olduğunu söyledi.

Salar, ”Birileri ortam yapmak, kendini ön plana çıkarmak amacıyla maalesef Körfez Azerbaycan Kültür Derneğini hiçe sayarak emellerine ulaştılar. Bu rezaletin müsebbibi ve sebep olanlar neyin peşinde? Körfez Belediyesinin ve herkesin dikkatli olması gerekiyordu. Her şey olup bittikten sonra hiç bir şeyin anlamı kalmamıştır, hiçbir özrün anlamı da kalmayacaktır.

Ayrıca Hocalı Şehitleri Anıtı  neden Körfez ilçenin merkezinde değil de, Çamlıtepe’ye yapıldı bu da ayrı bir konu. Bir işi olması gerektiği gibi değilde,  olmaması gerektiği gibi yapmak nasıl bir mantık!  haydi hep beraber Hayırlı olsun diyelim” diyerek Dernek Başkanı Abdullah Salar ve yönetim kurulu basına ciddi manada eleştirilerini bildirdiler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.