www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞAİR DENİZ İNAN’DAN TAŞ BİNA’DA ŞİİR DİNLETİSİ

ŞAİR DENİZ İNAN’DAN TAŞ BİNA’DA ŞİİR DİNLETİSİ
22 Şubat 2019 - 7:54

Mimarlar Odası’ndan sanata destek

İzmit’li Şair Deniz İnan, 23 Şubat Cumartesi günü saat 19.30’da, Mimarlar Odası Taş Bina’da MMO kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan şiir dinletisine ev sahipliği yapacak.

İzmit’te Kültür Merkezi açmak için çalışmalar yapıyor

Kocaeli’nin sevilen şairlerinden Deniz İnan, kentimizin kültürel ve sanatsal yapısına katkı sağlamaya devam ediyor. Deniz İnan,2009 yılında Aşkın Nu Hali, 2016 yılında Kırk Yama ve 2018 yılında yazdığı Mor Mahzen adlı şiir kitaplarıyla başarı üstüne başarı gösterdi. Güçlü kalemiyle ödüller alan İnan, 4 yıldır her ayın son Cuma günlerini şiir dinletisi düzenlemeye ayırıyor. İnan, bunların dışında İzmit’te kültür merkezi açmak için de çalışmalar yapıyor.

İnan’dan tüm vatandaşlara davet

Düzenlediği etkinliklerle sanat  severleri şiirle buluşturan Şair İnan, Makine Mühendisleri Odası (MMO) kültür sanat etkinlikleri kapsamında Mimarlar Odası Taş Bina’da, 23 Şubat Cumartesi günü saat 19.30’da düzenlenecek olan şiir dinletisine ev sahipliği yapacak. İnan, kendi ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve şiir severlerin kalbine dokunacağı geceye tüm vatandaşları davet ediyor.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.