www.vizyonkenthaber.com

1 2

SAADET PARTİSİ TÜM ADAYLARINI TANITTI

SAADET PARTİSİ TÜM ADAYLARINI TANITTI
22 Şubat 2019 - 7:42

Saadet Partisi adaylarını kamuoyuna  duyurdu

Saadet Partisi Büyükşehir ve İlçe Belediye başkan adaylarını düzenlediği programla tanıttı.Parti, Büyükşehir Belediyesi ve tüm ilçeler için belediye başkan adayı çıkardı. Programa İl Başkanı Nurettin Çelik, İl Karargâh Başkanı Alaattin Çakmak, İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, İlçe başkanları ve parti teşkilatı katıldı. Program Yahya Kaptan’daki Ramada Otel’de gerçekleşti.

“Dürüst başkan dürüst yönetim dürüst belediyecilik”

Program açılış konuşmasını İl Başkanı Nurettin Çelik yaptı.Çelik; “Her seçim kendi içinde bir fırsattır. Saadet Partisi olarak bu fırsatı lehimize dönüştürmek için gerekli çalışmaları yapmış bulunuyoruz. Halkımıza hizmet edeceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Herkesin yüreğinde hissedeceği seçim çalışmasıyla karşınıza geliyoruz. Bazıları 1994 anlayışına değiniyor. Allah’ın izniyle o anlayış burada Kocaeli’de. Yeni nesil belediyeciliğin simgesi olan dürüst başkan dürüst yönetim anlayışını öne çıkaracağız” dedi.

“Kocaeli’mize emek vermek için buradayız”

İl Başkanı’nın yaptığı konuşmaların ardından sırayla tüm adayların biyografilerine yer verildi.Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın sözü devralarak; “Bizim ilkemiz dürüstlüktür.Bu ilke doğrultusunda en isabetli seçimleri yaptığımıza inanıyoruz.Tüm adaylarımıza güvenimiz sonsuz.Kocaeli’nin en dürüst adayları için il ve ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Amacımız Kocaeli’mize emek vermektir.” dedi.

“Bize göre çözülemeyecek hiçbir sorun yok”

Konuşmasına, “Biz şehrimize sahip çıkmak istiyoruz. Her seçim yeni bir başlangıçtır.Ülke genelinde ve yerelinde sorunlar var. Ama bize göre çözülemeyecek hiçbir sorun yok. Bu seçim Kocaeli ilimiz için yeni bir başlangıç olacak. Sıkmadık el bırakmayacağız. Bize karşı oluşturulan algıları yok edeceğiz.Kimsenin gerilim oluşturmasına fırsat vermeyeceğiz.Gerilimin olduğu yerde gerçekler kapatılmak istenir.Biz gerçeklerin üzerinin kapatılmasına seyirci kalmayacağız.Amacımız bütün zorlukları aşmaktır.” şeklinde devam etti.

“İsrafa ve rüşvete yer vermeyeceğiz”

Aydın,Kocaeli’de her alanda ciddi bir hizmet eksikliği ve ihmalkârlık olduğunu vurgulayarak  “Kocaeli il çapında büyük bir hizmet gereksinimi yaşıyor.İl olarak hizmete susamıştır. Yani biz yapılan projeleri görmüyor değiliz. Kendimiz de proje çalışması yapıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar vatandaşa tek tek izah edilecektir. Çağrı merkezlerinde çözülmeyen yüz binlerce sorun var bunları biliyoruz.Bize göre,yöneltilen her talep halledilmek zorundadır. Belediyenin görevi her sorunu hızlı bir şekilde çözerek vatandaşa geri dönüş sağlamaktır.Bunu başaracağımıza  inanıyoruz. Biz belediyenin imkanlarını kesinlikle israf etmeyeceğiz ve rüşvet almayacağız.” diyerek konuşmasını tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.