www.vizyonkenthaber.com

1 2

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları’ndan kan bağışı

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları’ndan kan bağışı
12 Mayıs 2020 - 15:00

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları üyeleri, Kan Bağışı Haftası dolayısı ile Kan Bağış Merkezi’nde Kızılay’a kan bağışında bulundular. 

 

 

Aynı zamanda bu haftaya yönelik bir kampanya başlatan Saadet Partisi Gençlik Kolları adına Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Demirkan şunları ifade etti;

“Dünyada ağır ekonomik ve sağlık problemlerine neden olan Covid-19 pandemisine karşı sağlık çalışanları yoğun çabalar sarf etmektedirler. Bunun için gecesini gündüzüne katıp hakkıyla görevini yerine getirmeye çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu zor dönemde kan stoklarının ve donör sayısının azalması, bizleri endişelendirmekte ve geleceğe yönelik olumsuz düşündürmektedir.

Biz de Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak üzerimize düşeni yapmaya çalıştık ve mottomuzu ‘Bir cana can olalım, kan bağışlayalım.’ olarak belirledik. Bu teşvik kapsamında tüm Türkiye’de kan merkezlerine giderek kan bağışında bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Vatandaşlarımızdan da ricamız, ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.’ inancını özümseyerek, bir cana can olmak için başlattığımız bu çalışmamıza kan bağışında bulunarak destek olmalarıdır.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.