www.vizyonkenthaber.com

1 2

SAADET KÖRFEZ BAŞKANI COŞKUN NET KONUŞTU

SAADET KÖRFEZ BAŞKANI COŞKUN NET KONUŞTU
19 Mart 2019 - 8:05

SAADET PARTİSİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI ÖMER FARUK COŞKUN PROJE VE SÖZÜNDE DURMAK BİZİM İŞİMİZ..

Saadet Partisi Körfez ilçe başkanı Ömer Faruk COŞKUN 31 Mart yerel seçimleri için tüm adayların projeleri olduğunu ancak göreve geldikten sonra maalesef sözlerinde durmadıklarını ifade ederek biz sözümüzde dururuz diyerek devam etti.

COŞKUN” BİZ GEÇMİŞTE DE SÖZÜMÜZDE DURDUK..

Özellikle yerel seçimler de halka bin bir vaatlerle gelen ancak seçildikten sonra sözünde durmayan bir belediyecilik anlayışı ve halkı vaatlerle kandırma düşüncesi bizde hiç hasıl olmadı. Eksiğimiz olmuşsa da halkımızla paylaşarak ifade etme gereğiyle gerekeni yapıyoruz. Saadet Parti’sinin temelinde sözünde durma yatar, Geçmiş dönemler de partimizin belediyecilik döneminde asıl ve asil bir belediyecilik anlayışı bizimle başlamıştır. Sosyal belediyecilik bizim belediyecilik anlayışımızla hayata geçmiştir.

SARIDOĞAN’LA VE KADROSUYLA KÖRFEZ DEĞİŞİME UĞRAYACAK

31 Mart gecesi adayımız Recep SARIDOĞAN ve ekibi geldiğinde Körfez’liler hem gerçek belediyecilik anlayışının geri döndüğünü ve hemde verilen sözlerin nasıl yerine geldiğini görecektir. Aslında ne Saadet partisi nede Recep SARIDOĞAN ve ekibi kazanacak aslında körfez kazanacak.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.