www.vizyonkenthaber.com

1 2

RİYAKÂRLAR için az bile diyenler oldu..

RİYAKÂRLAR için az bile diyenler oldu..
31 Ekim 2017 - 20:48

Evet, dostlar dün akşam ki yazımda belirtmiştim bugünde sizinle paylaşmak istediğim bazı konular var. Konuları ele almadan dün akşam ki yazımdaki bazı kelimelerimin ağır olduğunu ifade edenler de oldu, bazıları da hak ediyorlar bizim REİS’imiz için verilen oylarla harama el uzatıp ikiyüzlü RİYAKÂR’LAR için az bile diyenler oldu. Gelelim asıl meselemize.

 

Bu akşam özellikle sadece Körfez ilçeyi konuşacağız. Körfez ilçeyi de merak edenler var. Körfez ilçede de durum çok farklı değil. İki dönem belediye başkanlığı yapan eski başkan Yunus PEHLİVAN, şimdi ki mevcut belediye başkanı İsmail BARAN..

 

YUNUS PEHLİVAN!!

Yunus PEHLİVAN hakkında çok ciddi iftiralar atıldı. Atılan iftira ve çamurlar hiç tutmadı. Çünkü PEHLİVAN halk için çalıştı, Körfez için çalıştı, 10 yılını Körfez’e feda etti. Ama Körfez’liler nankör Sayın PEHLİVAN’ın arkasından o kadar çamur attılar ki hala konuşuluyor. Mesela bak bak ne imiş PEHLİVAN trilyonları almış İstanbul’da hayatını yaşıyormuş, sözüm ona petrol istasyonu varmış, Körfez taş ocaklarından usulsüzlük yapmış, hele bakın Körfez ilçe de kendi döneminde devleşen TÜRKÖZ İnşaatın ortağıymış, İstanbul’da bir pasaj satın almış, birçok dairesi varmış mış, mış, mış, daha birçok sözüm ona usulsüzlüğü varmış bende yazmaktan bıktım. Bunların hepsi koca bir yalan ve iftira. İşin tek kötü tarafı bunları genelde AK Partililerin söylemesi. Ama yalan tabi PEHLİVAN bunları yapmaz. Ha yok ille de doğru kardeşim diyeniniz varsa biz Devlet yetkililerini göreve davet ediyoruz.


İSMAİL BARAN!!

Şimdi BARAN için atılan iftiralara bakın, duyunda inanmayın. Güya BARAN’ın mağazası batakmış PEHLİVAN devreye girmiş, BARAN’ı bataktan kurtarıp AK Partiye katmak için tüm borçlarını TÜRKÖZ inşaat sahibi Recep ÖZTÜRK ödemiş. Tabi BARAN PEHLİVAN ödedi zannediyormuş ki TÜRKÖZ’ün binalarına mührü basınca BARAN bunu o zaman duymuşta mührü sökmüş diyorlar. Damadı Ramazan TÜRK sözüm ona araç filosu kurmuş ve belediyeye hepsini kiraya vermiş. Bir yeğeni önce Körfez’de rent a car açmış tepki alınca Derince’ye taşımız oda araçlarını kiraya vermiş. Bakın şimdi başkan BARAN’ın yeğeni özel kalem müdürü Emrah ÇOBAN’da birçok kişi ile ortak iş yapmaya başlamış. O’nun şirket adına hiçbir şey üzerinde kayıtlı değilmiş ve illegal ortaklık yapıyormuş. Bu ortaklıkların sebebi ise Körfez belediyesi bünyesindeki BARAN’ın kararına kalmış işleri alıyormuş. Taş ocaklarından tutun, belediye içindeki personellere şirket açtırıp işleri verip payını alıyormuş. Ha dedikodu işte ihaleyi alan personelin aslında ihaleyi aldığı iş dalı ile hiç alakası yokmuş. Sayın başbakan yardımcımız Fikri IŞIK beyin öz yeğeni Hayrettin IŞIK’la da hafriyat şirketi olduğu için, Ha bu arada geçen gün taş ocağından o kadar mıcır çekilmiş ki dağ çökmüş diyorlar. Tabii bunların hepsi yalan ve iftira. Benim bunları yazmamda ki amaç ise bu dedikodulara son vermek. Bunlar yaşanmadı, böyle bir şey yok insanlara iftira atmayın. Ha bunların arasında hani insanlık hali bir yanlış yapıldıysa Devlet yetkililerini göreve davet ediyoruz.


YARIN!!

Üç dönem başkan yardımcılığı yapan Mehmet ŞENDOĞAN, Selahattin KABADAYIOĞLU, Üç dönem ilçe başkanlığı yapan ve mevcut il yönetim kurulu üyesi Engin KOYUN.. Yazdıkça aklımıza gelenleri de Yarın 3. Yazımızla devam edeceğiz.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.