www.vizyonkenthaber.com

1 2

Reis konuşuyor – Siz suspus olmuşsunuz

Reis konuşuyor – Siz suspus olmuşsunuz
05 Ekim 2017 - 18:47

Aklım almıyor reis dediğiniz adam konuşuyor siz sus pus olmuşsunuz. Bari yine biz konuşalım da bize dilsiz şeytan demesinler. Millet ben AKP li değilim, AK Partili Tayyipçiyim. Ben FETÖ’ cü değilim, vatanseverim diyen herkes şimdi iyi okusun.

DİLSİZ ŞEYTAN KİMDİR?

Dini para, İmanı kadın olan, Akrabalarına Rant sağlayan, Reis’in inisiyatifiyle koltuklara oturan, İnayetli ve dirayetli olmayan kişiler karşısında sus pus olanlar, bildiği haksızlık ve adaletsizlikler karşısında susanlar, Kendi çıkarları olduğu için başını kaldıramayan ve mecliste el kaldır denildiğinde kaldıran kişilere denir. En önemlisi liderim dediği kişi konuşuyor o susuyorsa işte tam odur DİLSİZ ŞEYTAN. Ben dilsiz şeytan olmayacağın. Yakında detaylara yani kişi kişi sizlere aktarmaya devam edeceğim. SÖZ ,yukarıdan gelecek olan bir talimatla Körfez Belediyesinden aldığım ilan hakkım durdurulsa bile.

ŞEREFLİ ŞEREFSİZ KİMDİR?

ŞEREFLİ kişi ‘’ KOCAELİ BEŞTEN BÜYÜK ‘’ Diyen STK başkanıdır ve o STK başkanı hakkında yalan- iftira bir kelime ile vuran ŞEREFSİZ gazetecidir. ŞEREFLİ kişi hak etmediği halde görevden alınan ‘’ ALLAH’IN TAKDİRİ ‘’ Diye mütevazi olan, diğer taraftan Reis’in metal yorgunluğu, Defolu olmasın ve iş adamı olmasın dediği halde temayül gününden yedi gün önceden sandık kuranlardır ŞEREFSİZŞEREFLİ, bu ülkenin temel taşı olan ve olmazsa olmazı olan MHP‘ yi terk etmeyendir. Ülküsüne, Partisine ihanet eden ve dört kişinin peşine koşan kişidir ŞEREFSİZ. ŞEREFLİ Temayül yoklamasında adaletsizliğe haykıran, 20 saat içinde temayüle katılan, Tek bir kişiyi aramasına fırsat verilmeyen ve her şeye rağmen 37 oy alan kişidir ŞEREFLİ ama sırf reklam olsun diye, Dostlar pazarda görsün diye aday adayı olanlardır ve haksızlık karşısında susanlardır ŞEREFSİZ olan.

EĞER SEN;

Tayyipçiysen liderimizin sayesinde koltuklara oturan, cebini dolduran kim varsa hesap sorun. Bu kişi kim ise git sen yedi ceddini zengin ettin, İllegal bir şekilde başkalarının üzerinden şirket kurarak yâda birilerini kullanarak kanımızı emdin diye hesap sorun. Artık AK Partili değil Tayyipçi ol derim. Ben kime diyorum, AKP’lilere değil AK Partili olan Tayyipçilere sesleniyorum.

 

EĞER SEN;

Ülke genelinde ilçe kongrelerinde hala bir kişi çıkıp bu aday olacak, bunlar yönetim kurulu üyesi olacak diyorsa ve sen susuyorsan bil ki sen ya fetöcüsün yâda dilsiz şeytansın, Neden mi? Bakın ispatı .. Reis kongreleri iptal etti, neden? Bazı yavşaklar hala aynı tas aynı hamam devam ediyor.. Eğer sen ne çaldımsa yanıma kalacak diyorsan yanılıyorsun, hesap vereceksin.

EĞER SEN;

Parmağını uzatıp bu buraya otursun, bu buradan kalksın dersen Ali Çınar Ankara’ya gider, gerekeni yapar. Teorileriniz artık sizin başınıza yıkılacak beyler. Millet ne derse o olacak. Ben bu ülkedeki savcılarımıza güveniyorum. Yasal değil illegal parmağın nerede var,nereyi rant kapısı yaptın diye soracaktır. Birileri de çıkıp şahitlik yapacaktır ve belki de kanıt koyacaktır ve bu kişilerin mal varlıklarına el konulacaktır. Millet ve gazeteciler olarak herkes bildiklerini dilsiz şeytan olmadan inanıyorum ki anlatacaktır. Eğer sen kaçmayı düşünüyorsan bil ki o gün Kocaeli’nin beşten büyük olduğunu anlayacaksın.

EĞER SEN;

Açıkça yazıyorum Ali Çınar belediyeden sizin tabirinizle nemalanmıyor bu yüzden yazıyor diyorsanız, işte Belediye başkanı da, yetkililer de orada gidin sorun. Ben ilan da yapıyorum, paramı da alıyorum. Reis konuşuyorsa ben susamam. Reis isyan ediyorsa ben rahat duramam. Reis haksızlığa karşıysa, ben karşınızda dururum. Benim sözlerim ortaya.. İsteyen istediğini kapabilir. Sıkıntı yok. Her yerde tartışmaya varım ve her yer TC. ADALET SARAYI.. KAPISINDA BULUŞMAYA HAZIRIM.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.