www.vizyonkenthaber.com

1 2

PTT BAŞMÜDÜRÜN’DEN VALİ AKSOY’A ZİYARET

PTT BAŞMÜDÜRÜN’DEN  VALİ AKSOY’A ZİYARET
23 Ekim 2017 - 9:08

PTT’nin Kuruluşunun 177. Yıldönümü nedeniyle PTT Başmüdürü Adnan Sert, Başmüdür Yardımcıları Turan Gür ve Adnan Yurtbaş, Muhasebe Müdürü Tacettin Malum, İşletme Müdürü Avni Oruçlu, Destek Hizmetleri Müdürü Burhan Akbaş ve Dağıtıcı Zeynep Kaya Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ettiler.

Günün anısına Sayın Valimize çiçek takdiminde bulunan PTT Başmüdürü Adnan Sert; “PTT’mizin Kuruluşunun 177’nci Yıldönümü nedeniyle Sayın Valimize nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Sayın Valimize kabullerinden dolayı, teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ise yaptığı konuşmalarında ; “ PTT Teşkilatımız kurulduğu günden itibaren çok önemli hizmetler yürüten, değişen ve gelişen şartlara göre kendisini farklı boyuta taşıyan, özel sektörle rekabet edebilen bir anlayışla vatandaşımıza hizmet sürdürmeye devam ediyor. Son süreç içerisinde farklı alanlarda faaliyet yürüten bir yapıya kavuştu. Ben geçmişten bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Köklü kuruluşu olan PTT’nin daha nice yıllara ve vatandaşa hizmet sunmaya devam etmesini diliyorum” diyen Sayın Valimiz, PTT Başmüdürü Adnan Sert ve beraberindekilere teşekkür ederek, 177. yıldönümlerini kutladı ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.