www.vizyonkenthaber.com

1 2

POLİS MEMURU EŞİNİ VURDU..

POLİS MEMURU  EŞİNİ VURDU..
25 Haziran 2018 - 17:41

Kocaeli-Körfez’de yaşanan olayda,  eşi ile tartışan polis memuru cinnet geçirerek belinde ki tabanca ile eşinin kalbine bir el ateş etti. Ağır yaralanan kadın, olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı.

Körfez Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi Bodur Sokak No:3 adresinde ikamet eden Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde polis memuru olarak vazife yaptığı bildirilen İbrahim isimli polis memuru, mesai bitiminde evine geldi. Henüz nedeni bilinmeyen bir nedenden dolayı eşi ile tartışmaya başladı. Eşi ile tartışan polis memuru cinnet geçirerek belinde ki tabanca ile eşinin kalbine bir el ateş etti. Eşinin kalbinden giren merminin, sırtından çıktığı belirtildi. Elif adında ki 3 çocuk annesi kadın, olay yerine gelen ambulans ile hemen hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı.

Cinayeti işlediği belirtilen eş ise, evinin bitişiğinde ki Tütünçiftilk Merkez Karakolu’na giderek  teslim oldu. Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekibi, olayın yaşandığı evde inceleme yapıyor. Olayla ilgili soruşturma sürdürüldüğü bildirilidi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.