www.vizyonkenthaber.com

1 2

PİS YALAKALAR!!

PİS YALAKALAR!!
30 Kasım 2017 - 22:17

O kadar değişik günlerden geçiyoruz ki…  Değişik diyorum çünkü başka türlü izah edemiyorum bu değişik insanları! İnsan diyorum lafın gelişi!

O kadar değişik günler ki gurur, onur, şeref, haysiyet… Kavramlarını yiyip bitiren insanlar kuşattı etrafımızı. Sorsan akşama kadar edepten dem vururlar, namusla- ahlakla ilgili bin bir çeşit hadis okuyuverirler aklın gider.  Cuma mesajlarına değinmiyorum bile, zira mide bulandırıyor artık attıkları ama içeriğini bir türlü kavrayamadıkları Cuma mesajları..!

Cami kapılarında oy toplayan cemaatten habersiz selfi yapan Başkanlar da gördük, ayetlerle hadislerle dalga geçen vekillerde, insanları aşağılayan ilçe başkanları da gördük, bütün bu gördüklerine alkış tutan, ıslık çalan, canı pahasına savunan yalaka tiplerde. Ne çok şey gördük be ..

Diğer taraftan Soma faciasından sağ kurtulup ambulansa götürülürken sedyeyi kirletmemek için çizmeleri mi çıkarayım mı? Diye soran güzel yürekli ADAM’ lar da gördük çok şükür.  Ve yine iş elbiseleriyle bindikleri otobüste ‘’koltuklar kirlenmesin’’ diye oturmayan madenci kardeşlerimizi de gördük.  Hamile eşinin canı çekti diye meyve koparan ‘’hakkını helal et’ ’yazarak parasını ağaca asan ahlaklı insanlarda gördük.

HALA GÖRMEYE DEVAM EDİYORUZ!!

Partim AK Parti diyerek  vicdanları madenci kardeşimizin giydiği çizmeden çok daha kirli şerefsizler görmeye devam ediyoruz.. Partim adalet partisi diyerek, türlü adaletsizliklere imza atan ahlak yoksunları görüyoruz…

Mafyaya- çeteye bulaşmış, ipine basanı indirmek için zaman kollayan adam müsveddeleri görüyoruz. Fetö döneminin can ciğer kuzu sarmaları, defolu, çalan, metal yorgunluğu olan ilçe başkanları görüyoruz.

HALA BUNLARI NEDEN GÖRÜYORUZ

Birileri virüs gibi devletin kanını emen bu pislikleri devletin yakasından bir türlü düşürmüyor. Bunlardan kurtulmamıza izin vermiyor. Birileri kendisi yazıp kendisi oynuyor. Sen gel, sen git. Sen in, sen çık! Sen şu masaya otur, sen şu mevkiye geç! Daha nereye kadar sürecek bilinmez ama bir yerde bu devran elbette dönecek. Az kaldı.. Çok az kaldı..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.