www.vizyonkenthaber.com

1 2

Özür dileriz Ertam PEKER

Özür dileriz Ertam PEKER
14 Ekim 2017 - 19:13

Bu ülkede, bu ilde bir çok kişiye çamur at izi kalsın politikası uygulandı. Hiç biri tutmadı işte o kişilerden biride Ertam PEKER.

Şimdi durduk yere neden Ertam PEKER dedik? Bir kişi hakkında hep kötü ve kem sözler haksız yere söyleniyorsa ve yıllardır bu çamur tutmadıysa biride artık çıksın çok günah aldınız desin. Ertam PEKER ÖZELLİKLE 2000 li yıllarda MHP körfez ilçe de ilk kez ilk plana çıkan isimlerden birisi.

Erhan YENİLMEZ döneminde Yarpaş genel müdürü olarak önemli bir göreve geldi. Görevde olduğu dönemin son zamanları ve belediyeyi kaybedip görevi bıraktıktan sonra özellikle hakkında birçok dedikodu yapıldı. Ama gelin görün ki bir kez bile bir kişiye eksi tepki vermedi. Hiç mi tepki vermedi? Veriyordu. Allah’a havale ediyordu.

Lafın kısası körfezi terk etti mi? Hayır. Hala burada mı? Evet. MHP de Zeki GÜRSU’nun gözbebeklerinden biri mi? Evet. Bütün partililer onu seviyor, saygı duyuyor mu? Evet. Özür dileriz Ertam PEKER seni voleyi vurup kaçan ve kaçak olan şerefsizlerle eş tutanlar adına.

Bizim boyacı, siyasetçi, MHP’nin neferi, İş adamı ERTAM PEKER. Bu yazı nereden icap etti diye içinizden geçebilir. Merakta kalanlar adına arz ederiz. Farklı bir gazetede yapılan ‘’ Herkesle barışık insan’’ başlıklı haberin doğruluğundan kaynaklanmaktadır.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.