www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÖZEN;’KALDIRIMLARDAN ÇOK ÜZERİNDE YÜRÜYENLERİ DÜŞÜNECEĞİZ’

ÖZEN;’KALDIRIMLARDAN ÇOK ÜZERİNDE YÜRÜYENLERİ DÜŞÜNECEĞİZ’
21 Şubat 2019 - 10:47

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Karşılıklı fikir alışverişlerinin olduğu görüşmede Özen önemli açıklamalarda bulundu. 

BU ŞEHRİN EN BÜYÜK GÜCÜ GENÇLİĞİDİR

 Sporun hayatımızda önemli bir yeri olduğunu söyleyen Özen “Sağlam zihin sağlam vücutta bulunur. Bu anlamda özellikle gençlerin spor yapıyor olmalarını çok önemsiyorum. Çünkü bizim en önemli gücümüz gençliğimizdir. En büyük fırsatımız, imkanımız onlardır. Bu şehrin gençliği iyi yetişirse o şehirden ümitvâr olmaya hakkımız vardır. Bugün maalesef gençliğimizin uyuşturucuya, psikolojik sıkıntılara, intiharlara sürüklendiğini görüyoruz, biliyoruz. Halbuki bu gençler güzel işlerle, faydalı çalışmalarla meşgul edilse biz inanıyoruz ki çok farklı yetenekler, dehalar ortaya çıkar. Fakat bizim boş verdiğimiz her bir genç başkaları tarafindan yanlış biçimde dolduruyor.” 

İNSAN BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ 

Bu sebeple bizim belediyecilik anlayışımız kaldırım belediyeciliği olmayacak. Biz kaldırımlardan çok üzerinde yürüyenleri düşüneceğiz. Bizim belediyeciliğimiz insan belediyeciliği olacak. İnsanımıza, gencimize dokunacağız. Bu alandaki en önemli çalışmalardan biri de hiç şüphesiz sportif faaliyetlerdir. Başkanlığımda spora, gençliğe tam destek vereceğim. Çünkü benim spora ve gençliğe bakışım az önce de ifade ettiğim gibi çok daha farklı ve özel.” diye konuştu. 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.