www.vizyonkenthaber.com

1 2

ORUÇLARIN MUHTEŞEM DÜĞÜN ŞÖLENİ

ORUÇLARIN MUHTEŞEM DÜĞÜN ŞÖLENİ
16 Nisan 2018 - 9:45

Körfez ilçede geniş bir aileye sahip olan ORUÇLAR ailesinin yakışıklı oğlu Ahmet ve Songül muhteşem bir organizasyon ve kalabalık bir misafir eşliğinde düğün törenleri yapıldı.

Körfez ilçe Nejmettin Erbakan kültür merkezinde binlerce kişi ve kalabalık misafir eşliğinde yapılan düğün şöleni dillere destan bir organizasyon ORUÇ ailesinin yakışıklı oğulları Ahmet ile Yaltak ailesinin güzel kızı Songül’ün düğün şöleni tam bir şölen havasında geçti.

 

KÖRFEZ BU DÜĞÜNDEYDİ..

Damadın babası Turgay Oruç, Amcası Erdal Oruç ve abisi Tayfun Oruç salon girişinde tüm davetlileri karşıladı. Bu muhteşem düğün şölenine çiftlerin nikahlarını kıyan Körfez belediyesi başkan yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu, Çiftlerin nikah şahitliğini yapan AK Parti körfez ilçe başkanı Şener Söğüt, KTO başkanı Recep Öztürk, Kars, Ardahan, Iğdır vakfı başkanı Mehmet Irak, İş adamları Kemal Aydın, Erdaoğan Bozkurt, Gürsel Karaca, Fatih Gümüş, Mustafa Emtez, yaptı. Düğün şölenine katılım yapan Kocaeli Karslılar Dernek başkanı Ali Can Kazgan, Körfez pazarcılar odası başkanı Zafer Şahin, Esnaflar Odası başkanı Yahya Öztürk, Akçakale dernek başkanı Taner Sarıçayır, Y.s.s mahalle muhtarı Bayram Parlak, Oruç ailesinin dostları, Komşuları ve sevenleri katıldı. Gece yarısına kadar devam eden düğün şöleninde sanatçılar Koma ve Rozerini de davetlileri eğlendirdi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.