www.vizyonkenthaber.com

1 2

ORTAK NOKTALARI ARAZİ SATMADILAR

ORTAK NOKTALARI ARAZİ SATMADILAR
11 Ekim 2017 - 15:35

1.Rahmetli HÜSEYİN AVNİ ŞİRİN

Körfez ilçe belediyesini kuran rahmetli Hüseyin Avni Şirin iki dönem üst üste, ayrıca 1 dönem daha belediye başkanlığı yaptı.

Aradan 30 yıl geçmesine rağmen.. halk O’nu  makamına oturmadan çizmelerini giyen, işçileri ile hasbihal eden,koltuğuna değil insanlara kıymet veren belediye başkanı olarak tanıdı, unutmadı ve bu şekilde anımsamaya devam ediyor.

Partisi çok önemli ise SHP ‘den belediye başkanlığı yapıyordu. Arazi satma işine gelince arazi satmadığı ama birçok kuruma hibe ettiği söyleniyor. Rahmetli Hüseyin Avni Şirin başkan için söylenen iki şey daha var;

Kendi arazilerinden dahi hayır kurumlarına hibe eden ve rahmetli olduğu süreçte ise hastane masraflarını karşılamak için zorlandığında dahi hiç kimseden yardım kabul etmeyen adam.

 

2.Eğitimci ERHAN YENİLMEZ

Körfez ilçeyi terk etmeyen ve 33 davadan yargılanan, alnının akıyla hepsinden beraat eden bir belediye başkanı.

Belediye başkanlık döneminde partisinin de bugün dahi kabul ettiği o dönemde çıkar ve menfaatleri için Yenilmez’i zor durumda bırakanlar olduğu için iki kez MHP genel merkezine giderek istifasını sunan ve kabul edilmeyen belediye başkanıydı.

Gelelim arazi sattı mı? Şaka gibi Erhan YENİLMEZ bir yıl işçilerinin maaşını dahi ödeyemedi. Bunu bahane edip arazide satmadı.

Bu güne bakalım. Bugüne baktığımızda o kadar çok arazi satışı yapılıyor ki,yanlışlıkla vatandaşın arazisini bile sattılar !..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.