www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÖGÜDER DEN MUHTEŞEM SERTİFİKA ve ÖDÜL TÖRENİ

ÖGÜDER DEN MUHTEŞEM SERTİFİKA ve ÖDÜL TÖRENİ
05 Haziran 2020 - 0:21

Türkiye Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 81 ilde şube başkanlarını belirleme çalışmaları son hızla devam ediyor.

Türkiye Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel başkanı Zeki Aydın’ın katılımıyla genel merkez binasında gerçekleşen törende görev tebliğ sertifikaları birçok il başkanına takdim edildi.

AYDIN HANGİ İL BAŞKANLARINA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ.

Türkiye Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği son 1 yılda birçok il başkanının sertifikalarını takdim etmişti. Genel merkez de düzenlenen tören de genel başkan Zeki AYDIN ve Genel sekreter Tülay ŞAFAK’ında katılımıyla takdim edildi. Sertifika alan il ve ilçeler Marmara bölge Başkanı Mehmet KILIÇ, İstanbul il başkanı Tevrat KARAMAN, İstanbul halkla ilişkiler başkanı Metin ORTAHİSAR, Sancaktepe ilçe başkanı Muhammet YUVARLAK, Kocaeli il başkanı Sinan ÇETİN, Çekmeköy ilçe başkanı Sevginur TEKEOĞLU’na Genel başkan Zeki AYDIN TAKDİM ETTİ.,

AYDIN’’ BİZ BİRLİK ve BRABERLİK ADINA BURADAYIZ.

Türkiye Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel başkanı Zeki AYDIN Konuşmasının başında özellikle dernek kuruluşundan bu yana her zaman canla, başla görevini yerine getiren genel sekreter Tülay ŞAFAK’a teşekkür ederek başladı. Ardından Türkiye Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine her türlü katkı yapan ve her zaman yanımızda olan Av. Barış KALKAN’a ödül plaketi sunarak teşekkür etti. Son olarak Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar il ve ilçelerimizde canla, başla görev yapan il ve ilçe başkanlarımızla birlikte yüreğiyle görevlerini yerine getiren yönetim kurlu üyelerimize ayrı, ayrı teşekkür ederim diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.