www.vizyonkenthaber.com

1 2

NAZMİ AKIN MAAŞ ALIYORMUŞ.. BİZE NE, SANA NE ONA NE..

NAZMİ AKIN MAAŞ ALIYORMUŞ.. BİZE NE, SANA NE ONA NE..
16 Aralık 2019 - 23:22

Körfez Manşet Gazetesi Genel yayın yönetmeni Vedat TAŞTEKİN’e sesleniyorum.. Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi AKIN’a sesleniyorum.. Konu ile alakalı kafasına göre ve işine geldiği gibi klevye kahramanlığı yapan herkese sesleniyorum..

13 yıllık gazetecilik mesleğim sürecinde tek bir tekzib yazım yok. Bunun karşılığı, Darp edildim, İşkence gördüm, Yunus Pehlivanla, Engin Koyun’la, Rahmetli Mustafa Efe ile Bir gazeteci ile ve son olarak İsmail Baran ile mahkemelik oldum. Lakin hiç birini kaybetmedim.

           Haklı, tutarlı ve ispatlı yaptığım haberler ile alakalı hiçbir gazeteci arkamda durmadı, her mahkemeden başı dik ve haklı çıktım.

    NEDEN? İftira atmadım, Çamur at izi kalsın haber ya da yorumu yapmadım.

   Körfez kent konseyi başkanı Nazmi AKIN, Seversiniz, sevmezsiniz, Ama yiğidi öldürüp hakkını verirsiniz.

   ŞİMDİ..!

Gazeteci Vedat TAŞTEKİN Başkan Nazmi AKIN’ın her ay 5 bin tl maaş aldığını yazmış, Benim fıtratım şunu söyler bir kişi bir kuruma başkanlık yapıp uğraş ve çaba içinde ise tüm zamanını ayırıp uğraş verip kendi işinden gücünden ödün veriyorsa alsın kardeşim hak ediyorsa alsın Vedat bey kime ne girip çıkıyor.

   PEKİ..!

Canlı yayınlarımda iki yıl sende izledin, Hiç işe gitmeden ay sonu bankamatiğe giden, Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen piçleri, Şerefsizleri, Yavşakları ben ispatlı bir şekilde yazdığımda Vedat bey siz nerede yaşıyordunuz, Gıkınız çıkmadı hiçbir gazetecinin.. Nazmi AKIN maaş alıyormuş, Adam başkan olduğu gün itibari ile işi gücü bırakıp her saat Kent Konseyinde almasın mı? Hak etmeyenleri, işe gitmeden bankamatiğe gidenleri, Neden yazmıyorsunuz. Nazmi KINA sesleniyorum, Şener SÖĞÜT’e sesleniyorum almıyorsa da bu ay itibari ile derhal maaş bağlansın.

  NAZMİ AKIN…!

     Sayın başkan size gelince, Böyle bir dedikodu, fitne, fesat ortaya çıktığı an neden basını toparlayıp açıklama yapmadınız. Sosyal Medya dan yapılan açıklama sizce açıklama mı? Şimdi siz gerçekten faceden yaptığınız açıklamaya açıklama mı diyorsunuz? Maşallaaaahh.. Kent Konseyi denilen ciddi kurumun açıklaması faceden yapıldı her şey tamam.

   Sayın başkan ve yönetim kurulu sizlere soruyorum..! Göreve başladıktan sonra basınla bir araya geldiniz mi? Tanıtımınızı yaptınız mı? Biz buyuz, Bunlarız, Projelerimiz şudur, budur diye amaçlarınızı gayelerinizi açıkladınız mı? Yok..Eeeee siz basını yok sayarsanız, basın hükmünde de siz yoksunuz demektir.

   KLEVYE KAHRAMANLARI…!

Yorumlarınızı okudum. Vedat iyi ki yazdın diyenler, Nazmi Başkanı istifaya kadar çağırmışlar, Siz Nazmi AKIN’ı tanıyormusunuz? Bu adamın körfez için anlamı nedir? Hiç bunu düşündünüz mü? Hayır.. Çünkü..! Kafanızda hemen kurduğunuz şey siyasi düşüncesi, Başkası başkan olsaydı, Falan, Filan.. Eleştirelim de, Yerden yere vuralım da, Çamur atalım da gerisi önemli değil.. Kimse bu ilçe de bu gibi zihniyetlere dönüp bakmaz bile.

   İSPAT ETMEYEN NAMUSSUZ ŞEREFSİZMİŞ..!

Nazmi başkanım sosyal medyadan sizde bu ifadeleri kullanıp kahramanlık yapmayacaksınız. Aynı ifadeleri anlıyorum sizi açıklama yaparak kullanabilirdiniz. Sizde haklı olsanız dahi klevye kahramanlığı yapmayarak bir Kent Konseyi başkanı olarak kendinizi toparlayıp açıklama yapsaydınız daha şık ve kurumsal olurdu. O kadar yönetim kurulu üyeniz, Basın danışmanınız var hiç mi aklınıza gelmedi, Ya da siz onlara fırsat vermediniz? Eğer siz gazetecinin yayınının altına ispat etmezsen şerefsizsin gibi ifadeler kullandığınıza göre çok netsiniz. O zaman ben şöyle ifade edeyim. Bu işin en başında Körfez belediye başkanı Şener SÖĞÜT var çıksın açıklama yapsın bu zamana kadar Nazmi başkan maaş almıyor du.. bundan sonra alacak desin hak yerini bulsun..

   SON OLARAK..!

Körfez Şoförler odası başkanı Ali KARADENİZ maaş almıyor mu? Körfez esnaflar odası başkanı Yahya ÖZTÜRK maaş almıyor mu? Körfez pazarcılar odası başkanı Zafer Şahin maaş almıyor mu? Hepsi çalışıyor sa, Hak ediyorsa maaş alsın. Nazmi AKIN da alsın.. Yok hak etmediğini bile bile gidip maaş alanlarında Allah belasını verir, kim se merak etmesin. Yaradan belasını verir..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.