www.vizyonkenthaber.com

1 2

NAMUS, ŞEREF ve ONUR kavramı yok ve dibe vurmuşsa!!!

NAMUS, ŞEREF ve ONUR kavramı yok ve dibe vurmuşsa!!!
30 Ekim 2017 - 23:00

Evet, namus kavramı işin son noktasıdır. Bir insan da NAMUS, ŞEREF ve ONUR kavramı yok ve dibe vurmuşsa, ben şunu yapacağım bu benim NAMUS Meselem diyerek yapmamışsa, o kişiden her PUŞTluğu bekle. Adına HIRSIZ mı, FETÖCÜ mü, Vatan haini mi, NAMUSSUZ mu dersin var adını sen koy diyeceğim de gerek yok bunların da hepsi var kendinizi yormayın. Ya iki namussuzu ilçenin başına getiren şerefsizlere ne demeli gerçi onlar da kendilerince haklı, Namussuz ve hırsız olacak ki yukarı doğru tepsinin içi dolu olsun.

 FİRAVUNLAŞTILAR!!!

Beş yıl önce yine bu başlıkla bir yazı kaleme almıştım. Evet kusura bakmayın işte o zamanlar FETÖ PEZEVENK’i parti içinde daha çok etkin olduğu için bu piç HAKİM, SAVCI, EMNİYET ve Devletin her kademesine hainleri yerleştirdikleri için biz yazdığımız zaman anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan gelirdi. Yazdığımız PEZEVENKLER ise gider ayak ayak üstüne atar, savcıların çayını içer bizim için it ürür kervan yürür diye gülerlerdi. Bununla da kalmazlardı. MAL VARLIKLARINA Mal katarlardı. Ve işte o zamanlar bunların DİN’leri, İMAN’ları TAPTIK’ları paraydı. Yani FİRAVUN da bunlar gibi yapardı GÜÇ, İKTİDAR ve İNKAR FİRAVUN’un taptıklarıydı işte bu yüzden o da inkarcıydı.

YETİMİN HAKKI!!

Aslanım 70 kere HACCA 70 kere UMREYE gitsen, ŞEREFSİZİM yatacak yeriniz yok. İspat mı istiyorsunuz? Benim iftira attığımı düşünen aslanlar gibi çıksın mal varlığını açıklasın. Yalandan açıklasın, gerçeği de açıklamasın buna bile yüreğiniz yeter mi? Yok. Neden? Sizi anne ve babalarınız bile TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI YEDİĞİNİZ için reddettiler. Ben geri zekâlı mıyım? Duymuyor muyum, Bilmiyor muyum? Bir hayal edin bir kişi hacca gidiyor geliyor, Umreye gidiyor geliyor beş vaktin üstüne beş vakit daha katıp namaz kılıyor, sakal dersen sıkıntı yok, Camilerin kapısını aşındırıyor, peki bu kişi sizce ihaleye fesat katar mı? Anasını bile belledi. Bu ilçe bunları gördü adam davalık oldu davası kapandı. Cumhuru REİSİMİZE sesleniyorum bu adam hala orada oturuyor. Bu pezevenki, sahte karı o koltuktan al. Yetmedi REİS her dönem o koltuğa oturtan bu adamı o koltuğa oturtan kim se bil ki ortağıdır.

İLLEGAL ORTAKLIKLAR!!

Evet öyle bir zincir halkası yapmışlar ki akıllara zarar. Millet o kadar İLLELLAH demiş ki artık ‘’ KUZUYU ÇOBAN’a DEĞİL KURDA ‘’ Teslim etmeyi daha makbul görmeye başladı. Kurt yer kurtulurum diyor, ÇOBAN ise bugün götürdüğü kuzuyu akşam getirecek mi diye düşünüyorsun. İşte böyle bir sistem üzerinde ne şirket nede bir makbuz bulursun, Ama adamın o kadar ortağı var ki hangi işi kime vermiş kendisi bile şaşırmış, Ortaklarına bazen biz seninle ne iş hangi işi yapıyorduk diye sorar hale gelmiş o kadar ki aklı karışmış. Ha bu arada REİS ihaleler asla dışarı verilmiyor. Senin sayen de o koltukları dolduranlar kendi personellerine şirket kurmuş hiç alakası olmayan işlerle alakalı şirketler le iş alıp işi dışarıda başka aldığı ihale işle alakalı bir firmaya vererek hem yüzdesini alıyor hem de yukarıyı doyuruyor. Nasıl mı? REİS ALLAH ALLAH diye diye MÜSLÜMAN ya,, REİS ALLAH için araştır bende katkı yapmaya ve bu konular la alakalı yardımcı olmaya hazırım.

Sizleri fazla yormamak adına yazımın devamını yarın akşam devam edeceğim. Gözlerinize yazık,,

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.