www.vizyonkenthaber.com

1 2

Nail Baki: Halkımızın içinde huzur buluyorum

Nail Baki: Halkımızın içinde huzur buluyorum
03 Mayıs 2019 - 10:31

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, İzmit Belediye Başkan Adayı İsmail YAZGAN, Meclis üye adayı Aynur Kurt, Ahmet Cengiz hem lokma dağıttı hem de esnaf ziyaretleri yaptı.  

Seçim çalışmalarına devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, halkın içinde olmaktan huzur bulduğunu ifade ederken “73 yıllık asırlık çınarız. Merhum Menderes’i, Demirel’i ve Özal’ı ile bu ülkenin her taşında toprağında emeğimiz var. 3 Ocakta Yüksek Seçim Kurulu’nun açıkladığı parti üye sayıları sıralamasında 3. Sıraya yükseldik. Partimize katılımlar hızla artıyor, kartopu gibi büyüyoruz. Ülkemiz halkı bu kamplaşmadan ve suni ittifaklardan çok sıkıldı. Sürekli bir kavga ortamı var ama siyasiler zenginleşirken halkımız her geçen gün yoksullaşıyor. Bu yüzden biz hiçbir ittifaka girmeden halkımızla ittifak yapmayı seçtik. Kırat bayrağını kaldırdık. Artık merkez sağ seçmenimizi yuvasına yani babaocağına dönmeye davet ediyoruz” söyleminde bulundu.   

“BU KENTİN İKİNCİ BİR VALİYE İHTİYACI YOK”

Şimdi İbrahim beyin çevresinde kümelenen rantiye şimdi Tahir beyin etrafında kümelendi ve övgüler yağdırıyorlar. Ancak dikkatinizi çekerim iyi insan tüysüz yetimin hakkını koruyan, haksızlıklara izin vermeyen, insanları ötekileştirmeyen insandır. Bu niteliklere sahip olmayanın iyi insan olması mümkün değildir.

Ayrıca AKP adayı seçilirse bu kenti yönetecek gücü de olmayacak çünkü Kocaeli Ankara’dan yönetiliyor. Projelere oradan karar veriliyor hatta yapacak kişi de oradan belirleniyor. Dolayısı ile bu kentin 2. Bir valiye değil, güçlü bir belediye başkanına ihtiyaç var.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.