www.vizyonkenthaber.com

1 2

MUTLU;’BÜYÜKŞEHİRDE BİTEN SALTANAT BAŞİSKELEDE BAŞLAMAYACAK’

MUTLU;’BÜYÜKŞEHİRDE BİTEN SALTANAT BAŞİSKELEDE BAŞLAMAYACAK’
18 Mart 2019 - 9:35

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, 31 Mart akşamı kazananın Başiskele olacağını belirterek, “Başiskele halkı olarak Büyükşehirde saltanatı bitenlerin Başiskele Belediyesi’nde yeni bir saltanat başlatmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi. Gönül belediyeciliğinin bir slogandan ibaret olduğunu iddia eden Mutlu “Ne yazık ki ilimizdeki yöneticilerin tek derdi sürdükleri saltanatın bitmemesi” diye konuştu.

TEK DERTLERİ SİYASETİ DİZAYN ETMEK

Saadet Partisi adayı Zafer Mutlu “Halkta karşılığı kalmayan, siyaseten bitmiş olan kişiler 31 Mart’tan sonra çocuklarının devam edeceği bir saltanat inşa etmek istiyorlar” diyerek “Millete kimin daha iyi hizmet edeceğini, kimin daha liyakatli olduğunu değil, kim başkan olursa işlerine yarar, kim sözlerini dinler, kim olursa siyaseti istedikleri gibi dizayn ederler sadece bunun hesabını yapıyorlar” dedi. Gönül belediyeciliğinin bir slogandan ibaret olduğunu söyleyen Mutlu “Aday olabilmek için neler yaşandığını, bir başkası aday olmasın diye yapılan kulisleri, ayak oyunlarını herkes gayet iyi biliyor. Bu çaba millete hizmet için değil, şahsi çıkarlar için. Şahsi çıkarı için gayret edenler sadece kendi gönlünü mutlu eder” diye konuştu.

ZAFER BAŞİSKELE’NİN OLACAK

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçime 2 hafta kala iddialı konuştu. İlçede adım atmadık yer bırakmayan Mutlu, her kesime ulaşmaya devam ediyor ve projelerini anlatıyor. Kalabalık kahve toplantıları ve ev ziyaretleri yapan Mutlu, “31 Mart akşamı zafer bizim olacak, zafer Başiskele’nin olacak. Başiskele ilçemizde Karaosmanoğlu saltanatına son vereceğiz. Biz Başiskele’de yönetilen değil yöneten olacağız.” şeklinde konuştu. 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.