www.vizyonkenthaber.com

1 2

Muhtarlar Kartepe’de buluştu

Muhtarlar Kartepe’de buluştu
07 Ekim 2017 - 7:58

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde bulunan muhtarlarla yapılan istişare toplantıları devam ediyor.

Kent genelinde yapılan toplantılar Kartepe ilçesi Mahalle muhtarlarıyla devam etti. Seka Kamp alanında bulunan Sukaypark tesislerinde yapılan toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Lütfi Efil, büyükşehir idarecileri ve muhtarlar katıldı.

KARTEPELİ MUHTARLAR KATILDI

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’deki muhtarlarla bir araya gelip bölgelerindeki eksiklikleri ilk ağızdan öğrenerek çözüme kavuşturmak için istişare toplantıları düzenliyor. Toplantının bu seferki konuğu Kartepe İlçesi muhtarları oldu. Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Lütfi Etil’in katıldığı toplantıda Kartepeli muhtarlar memnuniyet, talep ve temennilerini iletti.

SİZ BİZİM MAHALLEDEKİ GÖZÜMÜZSÜNÜZ

Muhtarlara yönelik istişare toplantısında konuşan  Lütfi Efil ‘’ Sizler bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımız vazgeçemeyeceğimiz bir parçamızsınız. Sizler bizim bilemeyeceğimiz konulara hakimsiniz ve bunları bizlere ulaştırarak vatandaşlarımıza hizmet etmemizi sağlıyorsunuz. Bu nedenle bu toplantılar bizim için çok değerli oluyor’’ dedi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Sözlerine mahallelere yapılan destekleri anlatarak devam eden Efil ‘’ Sizin her ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. Uygun görülen bütün taleplerinizi alıyor değerlendirme sonrasında sonuca kavuşturuyoruz. Desteklerimiz sizlere devam edecek. Bulunduğunuz mahallelerde olan eksiklikleri de elimizden geldiğinde gideriyoruz. Geçen yıl bütün muhtarlıklarımıza kırtasiye, ofis malzemeleri desteği gerçekleştirdik. ‘’ ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.