www.vizyonkenthaber.com

1 2

“Milletimiz en doğru kararı verecek”

“Milletimiz en doğru kararı verecek”
16 Mayıs 2018 - 10:26

Tavşantepe Mahallesi’ndeki ziyaretlerde 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “milletimiz en doğru kararı verecek” dedi.

“Milletimiz en doğru kararı verecek”

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, yönetimiyle birlikte Tavşantepe Mahallesi’nde ev ve iş yeri ziyaretlerinde bulundu. Düzenlenen program kapsamında Başkan Yazıcı ve yönetimi Tavşantepe Mahallesi’nde esnafları, pazarcıları ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi. Aynı zamanda hasta ve yaşlı ziyaretlerinde bulunan Yazıcı’ya Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe’de eşlik etti. Vatandaşlar tarafından samimiyetle karşılanan Yazıcı, “Bu seçimde artık Türkiye’nin geleceğini oylayacağız. Milletimiz her zamanki gibi en doğru kararı verecek” ifadelerine yer verdi.

“MİLLETİMİZE İNANIYORUZ”
24 Haziran seçimlerinin de önemine dikkat çeken Başkan Betül Yazıcı, “Bu seçimde artık Türkiye’nin geleceğini oylayacağız. Referandum süreci ile başlayan bir değişim var ülkemizde. Bu değişimin tamamlanması adına milletimizin en doğru kararı verecektir. Milletimiz yapılan hizmetleri ve ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışan oyunları görüyor. Milletimizin cumhur ittifakının yanında yer alacağına inanıyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.