www.vizyonkenthaber.com

1 2

MHP’Lİ SANCAKLI ŞEHİTLERE DİL UZATAN NUR YERLİTAŞ’A SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ

MHP’Lİ SANCAKLI ŞEHİTLERE DİL UZATAN NUR YERLİTAŞ’A SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ
23 Kasım 2017 - 13:55

Nur Yerlitaş’ın “Şehitler mehitler aman yeter” sözlerini sert bir dille eleştiren MHP’li vekil Saffet Sancaklı, “Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar” ifadesini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=SmqbHRn7Weo

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın şehitleri aşağılayıcı ifadelerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Sancaklı’nın Twitter üzerinden yaptığı açıklama şöyle:

”Büyük Türk milletine… Öncelikle bilinmesini isterim ki 21.11.2017 tarihinde malum şahsın ekranlarda ahlak dışı sözlerine karşı yaptığım açıklama sadece Boşnak kökenli bir Türk evladı olmamla sınırlı olmayıp büyük Türk milleti ailesine mensup her bir değerli şahsiyetin gösterdiği tepkiye tercüman olmak içindi. Basın açıklama metnimi tam okuyanlar görecekler ki, malum şahıs ve bu şahsa benzer tiplerin ekranlarda veya kamuoyunda rağbet görmemesi hususunda tüm medya sahiplerini dikkatli ve tedbirli olmaya çağırmakla birlikte kamuoyunu da bu tipler karşısında daha hassas olmaya davet etmiştik. Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar da, gazilerimize saygısızlık yapan holiganlar da bu kapsamdadır.

Milletimizin bu tiplere olan toplumsal tepkilerini daha yakından takip ederek görmenin de memnuniyetini yaşıyorum. İslam ahlak ve fazileti, Türklük gurur ve şuurunun milletimizin gönlünde artarak devam ettiğini görmekten ayrıca kıvanç duyuyorum.Şahsen TBMM’de milli bir sporcu ve ülkücü kimliğimle bana yüklenen toplumsal sorumlulukların iliklerime kadar farkındayım. Bu vesileyle ifade etmek isterim ki bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortası olan, mensubu olmaktan şeref duyduğumuz Partimiz MHP ve ülkücü hareketin birer neferi olarak milli vicdanın sözcüsü ve milli-manevi değerlerin koruyucusu olmaya her alanda devam edeceğiz. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.”

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.