www.vizyonkenthaber.com

1 2

Mhp’den son basın toplantısında yeni üyeler

Mhp’den son basın toplantısında yeni üyeler
28 Mart 2019 - 10:54

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü seçim öncesi son basın toplantısını bugün gerçekleştirdi. Son  toplantıda yeni üyelerini de tanıtan Ünlü; “Artık son üç gün başarmamıza çok az kaldı.” dedi.

“BU KİRLİ PAZARLIĞA DESTEK VERMEYİN”

Ünlü sözlerine; “Mhp olarak saha çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu akşam İzmit Bölgesi’nde yapacağımız saha programlarıyla namus davası dediğimiz Cumhur İttifakı saha çalışmalarımızı devam ettireceğiz.”Geçtiğimiz günlerde yaptığımız açıklamada dedik ki Chp Hdp’nin arkasında. Biz  de buna istinaden onlara sorduk neyin karşılığında Pkk’ya boyun eğdiniz, sokakları mı karıştıracaklar, belediyelerin önüne hendek mi kazacaklar,nasıl bir strateji uyguluyorsunuz dedik.Bunların ipliğini pazara çıkardık.Bu oyunları görün  ve bu kirli pazarlığa destek vermeyin.Bizde yi Pati’ye gidenlere de dedik ki bu oyunları görün ve geri dönün.” şeklinde başladı.

“HÜSEYİN ÇILDIR TEKRAR MHP’DE”

Eski Mhp İl Başkan Yardımcılığı yapmış olan Hüseyin Çıldır’ın geri döndüğünü açıklayan Ünlü; “Mhp’de uzun yıllar çalışmış, siyasiler içinde en eski olan, bize küskünlüğünü olan eski İlçe Başkan’ımız,Mhp İl Başkan Yardımcılığı yapmış olan ağabeyimiz,hem Genel Başkan’ımızın beyanatıyla herkese gönlünü açmasıyla hem de bizim yaptığımız açıklamayla Mhp’ye geri dönmüştür.Aile büyüğümüz olan Hüseyin Çıldır Milliyetçi Hareket Parti’sine geri dönmüş tekrar bıraktığı yerden siyasi hayatına devam etme kararı alarak bizi sevindirmiştir.Liderimiz Devlet Bahçeli’nin talimatına uyarak yuvasına geri dönmüştür.Aynı zamanda amcasının oğlu olan Mustafa Çıldır da tekrar partimize katılmıştır.” şeklinde konuştu.

“BİZDEN İYİ PARTİ’YE GİDENLER YUVASINA DÖNSÜN”

Chp ve Hdp arasındaki işbirliğini de eleştiren Ünlü sözlerini ;”Seçim bürosu açılışına Chp Hdp ile katıldı. Bunları görün. Bizden iyi partiye gidenlere diyoruz gelin yuvanıza geri dönün. Partimize geri dönmek isteyenlere, üye olma isteyenlere kapımız halen açıktır. Herkese sesleniyorum, partinize ve davanıza sahip çıkın. Hüseyin Çıldır ve Mustafa Çıldır’ın yaptığı hareket çok büyük anlam ifade eden bir harekettir. Ben Gölcük İlçe Teşkilatı’nda takılan rozetin yanında lideri temsilen İl Başkanı olarak rozetini takdim ediyorum, rozeti siyasette önü açık olan yol arkadaşım İbrahim Çakıroğlu’na taktırıyorum.” şeklinde tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.