www.vizyonkenthaber.com

1 2

MHP Lİ BEKİROĞLUNDAN ALGI YAPANLARA TOKAT GİBİ AÇIKLAMA

MHP Lİ BEKİROĞLUNDAN ALGI YAPANLARA TOKAT GİBİ AÇIKLAMA
20 Haziran 2018 - 23:01

MHP Kocaeli il başkan yardımcısı Doğan BEKİROĞLU Kocaeli’nde algı yapanlara tokat gibi açıklama yaptı.

 

MHP Kocaeli il başkan yardımcısı Doğan BEKİROĞLU 24 Haziran seçimlerinde MHP’nin Kocaeli’nde 2 milletvekili çıkaracağına dair ortalıkta vesvese yayan ve algı yapan kişilere ateş püskürdü ve gazetemize özel açıklama yaptı.

MHP’NİN GÜCÜNE ALGI YAPANLAR VAR..

MHP Kocaeli’nde her seçimde bazı algılar yaparak gücümüzü küçümseme gibi operasyon yapmaya çalışanlar var bu kişiler kişilik yoksunu ve Milliyetçi Hareketin emeğine saygı duymayan zul kişilerdir. Bu kişiler bilsin ki artık halkımız bu gibi saçma sapan algılar la uğraşmıyor ve MHP’nin sadece Kocaeli’nde değil Ülke genelinde gümbür gümbür geldiğini herkes biliyor. Artık bu saçma sapan algıları yapan kişiler bu ülkenin bekası için mutlaka gereken her türlü cevabı alacaklar.

LİDERİMİZ NE DEDİ İSE O..

Liderimiz Dr. Sayın Devlet Bahçeli hiçbir zaman arkasında duramayacağı sözü vermemiş, Tüyü bitmemiş yetimin hakkına yan gözle bile bakmamış sadece Ülkücü camianın ve MHP’nin değil bu ülkede nefes alan ve bu ülkenin bekasını düşünen ve hiç düşünmeden canını bu vatan için feda edecek olan tüm halkımızın lideridir. Bizim genel başkanımız hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmamış hayatında ve siyasi sürecinde hep ilk planda ‘’ MEVZU BAHİS VATAN İSE GERİSİ TEFERRUAT ‘’ diyen bir liderdir.

KOCAELİ’NDE 3 TAMAM 4 İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

MHP Kocaeli’nde Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile il başkanımız Sayın Aydın ÜNLÜ, İlçe başkanlarımız ve ESG çalışmalarımız neticesinde halkımızın inancı kadar bizde inanıyoruz ki 1. Sıra adayımız Saffet Sancaklı, 2. Sıra adayımız Dadaşların kızı olan Hilal ELMAS, 3. Sıra adayımız Taşköprülülerin can kardeşi Alperen ŞAKACI llah’ın izni ile garanti. Biz açık konuşalım son günler de Erzurum’lular, Taşköprülüler, Karslılar ve bir çok il derneklerimizin açıkça hangi partili olursa olsunlar MHP’yi mutlaka mecliste destekleyeceğiz sözü ile genç dinamik kardeşimiz Ertan YILMAZ için son gücümüzle çalışıyoruz. Kamuoyu ve fitne fesatlar bilsin ki gerçek budur. Bu seçimler vatanımıza, Milletimize ve Kocaeli’mize hayırlar getirsin diyerek bu vesile ile Kocaeli ve ülkemiz Milliyetçi Hareket Partisine sahip çıksın biz bu ülkenin bekası olarak geçmişte verdiğimiz MHP’li şehit kardeşlerimiz gibi bu vatan için kanımızın son damlasına kadar varız halkımız bunu unutmasın diyerek sözlerini noktaladı..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.