www.vizyonkenthaber.com

1 2

MHP KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI ZEKİ GÜRSU İSYANDA..!

MHP KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI ZEKİ GÜRSU İSYANDA..!
281
22 Mart 2020 - 12:06

MHP Körfez ilçe başkanı Zeki GÜRSU Kriz masasını kurduktan sonra vatandaşları arayarak hal hatır sordu amaaa..!

MHP Körfez ilçe başkanı Zeki GÜRSU Körfez ilçe de meclis üyeleri, Yönetim kurulu ve partilileriyle bir kriz masası kurdu çalışmalara başladı.

İlk önce etraftan gelen bir çok sorun ile alakalı müdahalede bulundular. Özellikle kriz masasına gelen yaşlıların sorunları ile ilgilenirken vatandaşlardan gelen psikolojik sorunlarla da ilgileniyorlar.

GÜRSU İSYAN ETTİ..

GÜRSU” Benim anlamadığım İnsanlar halen parklar da, sahilde ve cadde de, Vatandaş kurallara uymuyor, Sanki Virüs daha çok yayılsın diye gayret ediyor. Akıl sır almıyor. Tabi k i çok duyarlı vatandaşlarımızda var. Örneğin Kriz merkezimizdeki arkadaşlarımız öylesine arıyor vatandaşı hal hatır soruyor biz evdeyiz ve hijyene önem veriyoruz, Sokağa da çıkmıyoruz diyor en doğrusu da bu. Diyerek gazetemize özel açıklama da bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.

İstanbul mutlu son İzmir mutlu son Ankara mutlu son Antalya mutlu son Balıkesir mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Hatay mutlu son Diyarbakır mutlu son Çanakkale mutlu son Tekirdağ mutlu son Antalya mutlu son Ankara mutlu son Samsun mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Balıkesir mutlu son