www.vizyonkenthaber.com

1 2

Mhp haftalık basın toplantısı gerçekleştirildi

Mhp haftalık basın toplantısı gerçekleştirildi
27 Şubat 2019 - 16:29

Mhp haftalık basın  toplantısı bugün Mhp İl Binası’nda gerçekleştirildi. Katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür eden İl Başkanı Aydın Ünlü, “Seçime doğru emin adımlarla ilerliyoruz.Çalışmalarımızı neredeyse tamamladık.Cumhur ittifakının ruhunu yaşatacağız.” dedi.

MHP 50 YILLIK SİYASİ GEÇMİŞİ OLAN BİR PARTİDİR

Ankara’da 50. yıl anısına düzenlenen toplantıdan da bahseden Ünlü; Dün Sayın Devlet Bahçeli’nin 50. Yılın anısına hediyelerin takdim edildiği anlamlı ve önemli bir gündü.Tabi benim için böyle bir günde İl Başkanı olmak çok anlamlıydı,bunun gururunu ve onurunu yaşadım. Bu benim için şeref madalyasıdır.50. Yılın anısına hediyelerini alan İl Başkanı olmak şerefini Allah bana nasip etti.Mhp’nin geçmişine baktığımızda partimiz 1969’dan 2019’a 13 genel seçime katılmış,4 kez meclis dışında kalmış,9 kez mecliste olmuş,460 adet milletvekili çıkarmış 73 ay 27 günde devleti yönetmiş bir siyasi harekettir.Buradan Mhp’nin ne kadar derin bir siyasi parti olduğu görülüyor.Mhp’nin Kocaeli’de Belediye Başkan Adayları yok diye yok saymaya kalkışanlaradır bu cevabım.Biz hep vardık var olmaya da devam edeceğiz,biz köklü bir siyasi hareketiz,görmezden gelenlere bu hatırlatılır.” dedi.

İktidar olmak isteyen ipsiz sapsızların karşısındayız

Yeniden sistem tartışmalarının başlamaması için cumhur ittifakı kazanmak zorundadır.

Yeni bir rejim bunalımı buhranı yaşanmaması için zaferle kazanmak zorundayız.Bir yanda ifade kudretiyle doğmuş cumhur ittifakı varken bir yandan da zillet ittifakı bulunmaktadır.İktidar olmak isteyen ipsiz sapsızların karşısındayız. Cumhur ittifakı milli özlemleri taşımaktadır,geleceği düşünerek hareket etmektedir.Cumhur İttifakı bekamızın muhafaza ve müdafaası ruhunun bütünüyle hareket etmiştir.Karar sahibi halk 31 Mart’ta iradesini ortaya koyacaktır.Doğru olanın yardımcısı Allah’tır.Birlik beraberlik ile yanıp kavrulan halkımızı mahçup etmeyeceğiz.Akılları kirlenmiş,iradeleri haciz edilmiş kim varsa 31 Mart’ta büyük bir demokratik yenilgiye uğrayacaktır.Bu nedenle bu seçim çok büyük bir  önem taşımaktadır.Yarın akşam Gebze İlçe teşkilat toplantısına katılım sağlayıp ilçe teşkilatını ziyaret edeceğiz.

CUMHUR İTTİFAKI BİZİM İÇİN NAMUS MESELESİDİR

Dün Akp’ye şöyle diyordunuz ne oldu diyenlere altını kırmızıyla çizerek söylüyorum.15 Temmuz itibariyle  vatandaşın yaptığı bir ittifak vardır; Cumhur İttifakı.Cumhur İttifakı bizim için namus meselesidir.Bunu kim nasıl anlar nasıl temerrür eder bilemem ama bizim için biz  bugün ki Ak Parti ile beraberiz.Biz Pkk ve yandaşlarının karşısındayız,Tsk’nın son üç yılda sınır içinde ve sınır dışında yaklaşık 15 bin civarı etkisiz hale getiren,Feto ile mücadele eden Akp’nin yanındayız.Bunu bilenler bilmeyenlere anlatsın.Mhp’ye göre Akp budur.Bu inançla bu mücadeleye devam eden bir partiyiz.

AYDIN ÜNLÜ’DEN SERDAR KAMAN’A SERT CEVAP

Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Kaman basın toplantısında yaptığı açıklamalarda; “Tahir Büyükakın ve Zeki Aygün gibi Feto’nun elini öpenlere mi belediyemizi teslim edecekler” şeklinde bir açıklama yapmıştı.Basın mensuplarından bu yoruma gelen bir soru üzerine Ünlü’nün cevabı şöyle oldu; “Ben lafa bakarım laf mı diye,söyleyene bakarım adam mı diye.” bir söz var.Bir kere bu lafları gündeme getirmek Feto ağzıyla konuşmaktır.Ben kendisini Feto ağzıyla konuşmaktan men ederim. Bu söylemler çamur at izi kalsın söylemlerdir.Elinde bilgisi,belgesi varsa Cumhuriyet Başsavcılığı 500 metre ileridedir,varsa belgesi götürüp versin.İnsana bir sorarlar siyasi hayatına nereden başladın,ne yaptın,bugün neredesin,kendisi siyasi hayatına Demokrat Parti gibi bir grupla başlamış daha sonra Mhp,daha sonra Sinan Ogan hayranlığı daha sonra Meral Akşener’in yanında İl başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmuştur.

EGO TATMİN ETMEK İSTEYENLERİN ÇAMUR ATMASI

Aydın Ünlü Kaman’ın yorumlarına karşılık ; “Egolarını tatmin etmek anlamında siyaset yapan biri ve kurulan zillet ittifakının içinde yer alan bu insanlara benim önerim şudur; “Bugün Pkk terör örgütüdür diyemeyenlerin yaptığı birlikteliğe baktığımda,önce kendi olduğu birliktelikten bahsetsin.Kendi genel başkanının bir siyasi partinin genel başkanının yurtta sulh cihanda sulhun cevabını versinler.” dedi.

KOCAELİ’DE ÖRTÜLÜ PKK’LILAR VAR 

Ünlü sözlerini “15 Temmuz’da görüşürüz sözünün cevabını versinler,ben başbakan olacağım sözlerinin cevabını versin ondan sonra gidip birileri hakkında konuşsunlar.Hatta onlara bir söylemim var kendilerini öyle çok milliyetçi zannediyorlarsa,milliyetçi tabandanlar ya,çıksınlar kamuoyuna Pkk bir terör örgütüdür diyebilsinler,hadi çıkıp söylesinler kamuoyuna davet ediyorum hem Chp İl Başkanı’nı hem de İyi Parti İl Başkanı’nı ve adaylarını.Bunu söyleyebildiklerinde Kocaeli kamuoyu onları sandıkta değerlendirirler.Buyursunlar söylesinler,onları davet ediyorum.Kocaeli’de örtülü Pkk’lılar var.Halkımız bunu bilsin ve seçimini buna göre yapsın.” diyerek sonlandırdı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.