www.vizyonkenthaber.com

1 2

Mecliste bir ilk.. Meclis Başkanı ”Frak” derdinden kurtuldu

Mecliste bir ilk.. Meclis Başkanı ”Frak” derdinden kurtuldu
23 Eylül 2017 - 14:28

TBMM bugün Suriye ve Irak tezkerelerini görüşmek için toplandı ve Meclis’te  bir ilk yaşandı. İç tüzüğün değişmesiyle birlikte, Meclis başkanı İsmail Kahraman bugün frak giymedi.

TBMM bugün Suriye ve Irak tezkerelerini görüşmek için toplandı ve iç tüzüğün değişmesiyle birlikte Meclis’te  bir ilk yaşandı  ve meclis başkanı İsmail Kahraman bugün frak giymedi, Meclis’i takım elbise ve kravatıyla açtı.

 

Kavaslar Yeni Kıyafetleriyle İlk Kez Görüntülendi

Meclis Genel Kurulu’nda görev yapan kavaslar yeni kıyafetleriyle ilk kez görüntülendi.

Erkek kavasların yakasında yeşil detaylar bulunan siyah ceket ile yeşil şeritli siyah pantolon, beyaz gömlek giydikleri, siyah kravat taktıkları görüldü. Öte yandan erkek kavasların kıyafetleri daha önce frak, gömlek, papyon ile aksesuar olarak halkalardan oluşan ortasında ay yıldız bulunan gümüş zincir yer alıyordu.

Erkek kavasların yakasında yeşil detaylar bulunan siyah ceket ile yeşil şeritli siyah pantolon, beyaz gömlek giydikleri, siyah kravat taktıkları görüldü. Erkek kavasların kıyafetleri daha öncesinde  frak, gömlek, papyon ile aksesuar olarak halkalardan oluşan ortasında ay yıldız bulunan gümüş zincir yer alıyordu.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.