www.vizyonkenthaber.com

1 2

MAŞUKİYE’NİN BOZUK YOLLARI ONARILIYOR

MAŞUKİYE’NİN BOZUK YOLLARI ONARILIYOR
25 Ekim 2017 - 13:48

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ekipleri mevsimsel etkiler ve alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarda üst yapı iyileştirme çalışmalarını Maşukiye Mahallesi’nde devam ettirdi.

Güzel havaları en iyi şekilde değerlendiren belediye ekipleri ilçenin dört bir köşesinde yaşamı kolaylaştıran çözüm odaklı çalışmalarını yağışsız olan günlerde mahalle bazlı gerçekleştiriyor. Modern belediyecilik gereklerinden olan ulaşım ağını iyileştirme düzenlemeleri kapsamında yama asfalt ekipleri Maşukiye Mahallesi yollarını ring halinde tarıyor. Belediye kendi ekip ve ekipmanı ile çeşitli nedenlerle bozulmaların yaşandığı yollarda onarım çalışmalarını Maşukiye de düzenli olarak genelinde gerçekleştiriyor.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Yama asfalt çalışmalarında Kartepeliler başta olmak üzere mahalle muhtarlarından gelen istek ve talepleri dikkate aldıklarını belirten belediye yetkilileri, belirlenen iş programı çerçevesinde ilçedeki yollarda bakım ve onarım çalışmalar hava şartlarının elverdiği ölçüde hızla devam edeceğini dile getirdi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.