www.vizyonkenthaber.com

1 2

MARDİN’DE Kİ OKULLARA KİTAP BAĞIŞLADILAR

MARDİN’DE Kİ OKULLARA KİTAP BAĞIŞLADILAR
29 Mart 2018 - 6:08

Kocaeli Üniversitesinde öğrenim gören gençlerin oluşturduğu pek çok şehirde ve üniversitede de varlığını sürdüren sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Aynı Gökyüzünün Altındayız isimli öğrenci topluluğu Mardin’ deki o kullara kitap bağışında bulundu.

Daha önce huzurevi , işitme engelliler ve sevgi evleri ziyaretleri yapan kıyafet, ayakkabı ve ihtiyaç malzemeleri yardımı yapan öğrenci topluluğu şimdide Mardin’ den kitap talebinde bulunan 4 okulun kütüphanesine toplam 1000 kitaptan oluşan önemli bir katkıda bulundu.

Kitapları okullara ulaştırmak için teslim alan Türk Ocakları Kocaeli şube başkanı Yücel Alpay Demir tüm öğrencileri sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya davet ederek yapacakları her işin zahmetine bizi ortak ederler ise memnun oluruz. İçerisinde Allah rızası ve Milletimizin çıkarı olan her işte var olmaya gayret edeceğiz, hepimiz gerçekten Aynı gökyüzünün altındayız ve birbirimize destek olmalıyız “Hamdolsun” Aynı Gökyüzünün Altındayız mensubu kardeşlerimizin sayesinde bu günü de zararda kapatmadık” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.