www.vizyonkenthaber.com

1 2

MANAV – KARADENİZLİ TARTIŞMASI !!

MANAV – KARADENİZLİ TARTIŞMASI !!
29 Aralık 2017 - 10:30

AKP Körfez ilçe kongresinin ardından yeni yönetim mahalle başkanları atamaları MANAV – KARADENİZ Lİ tartışmasını da beraberinde getirdi. Mahalle halkı bir haftadır Söğüt, Tanış ve Tunç ‘un yanlış kararlarının işi bu noktaya getirdiğini konuşuyor.

 

AKP Körfez ilçe başkanı Şener Söğüt yapması gereken görevini yerine getirmek isterken, teşkilat başkanı olarak görev alan Selami Tanış ve Hüseyin Tunç’un birlikte hareket ederek mahalle başkanlarını atadıkları ve gelen şikâyetler üzerine de Şener Söğüt’ün ben arkadaşları kıramam diyerek tepki verdiği ve olup bitene suskun kaldığı konuşuluyor.

 

ATANAN BAŞKAN NEREDE İKAMET EDİYOR!!

Yeniyalı mahalle başkanlığına atanan Mustafa Güney Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde çalışıyor ve yıllardır Mimar Sinan Mahallesinde ikamet ediyor. Bir çok Partilinin nasıl bir atama bu diye rahatsızlıklarını dile getirdikleri söyleniyor.? Başka mahallede oturan, sadece ikameti Yeniyalı’da olan biri nasıl Yeniyalı’ya mahalle başkanı olabilir, nasıl bir adamcılıktır bu, akıllara zarar bir durum diyerek tepki verdikleri konuşuluyor.

MANAV – KARADENİZLİ!!

Yeniyalı mahallesinde genellikle Manav kardeşlerimizin ikamet etmesinden kaynaklı birileri resmen bizim mahallemizde Manav mahalle başkanı istiyoruz diyerek ilçe teşkilat başkanı Selami Tanış ve Hüseyin TUÇ’unda adamcılık, ayrı gayrıcılık yaptığı ve bu şekilde atama yaptıkları konuşuluyor. Bu iddialar ne kadar doğru bunu da birileri çıkıp açıklama yaptığında anlaşılır. Aldığımız istihbarata göre şimdiki mahalle teşkilatının yüzde 60’ı Manav ve diğer yüzde 40’ının ise farklı bölge illerinden oluştuğu konuşuluyor.

ŞAHISLAR DEĞİL BAŞARI SÖZ KONUSU!!

İki genel seçim ve bir referandum seçimleri ile Körfez ilçe Yeniyalı Mahallesinde görev yapan AK Parti Yeniyalı mahalle başkanlığını yürüten tüm seçimlerde mahalleler arası birinci olan Muhammet Özkarataş ve yönetimi plaket aldı. İşin faklı bir tarafı ise başarılı olan bir mahalle başkanı görevden alınıp, beşinci-altıncı gelen mahalle başkanlarının tekrar atanması da ayrı bir mesele.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.