www.vizyonkenthaber.com

1 2

MAHALLELİLERİN SORUNLARI ÇÖZÜLMÜYOR

MAHALLELİLERİN SORUNLARI ÇÖZÜLMÜYOR
06 Ekim 2017 - 14:53

Saadet Partisi İzmit İlçe teşkilatı mahalle muhtarları ziyaretlerine devam ediyor.

İlçe yönetimden Ahmet Gökmen, Fatih Salihoğlu, Hüseyin Toruk ve Yücel Yaslıca Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Cumhuriyet Mahallesinin sorunları konuşuldu.

TRAFİK VE YAĞMUR ÇİLESİ

Ziyarette bölgede yaşanan eksiklikler gündeme geldi. Trafik sorunu ve her yağmurda çileye dönüşen giderlerin tıkanması sebebiyle yaşanan su baskınları Saadet Partisi yönetimine bildirildi. Heyete, Bazı sokakların çevre düzenlemesinin yapılmaması sebebiyle kapalı olduğu ve mahalleye girmemesi gereken ağır hafriyat araçlarının işlek caddelere özellikle de öğrencilerin kullandığı bölgelere girerek tehlike arz ettiği ifade edildi. Ayrıca yağışlı günlerde yağmur giderlerinin tıkanmasıyla birlikte birçok evin bodrum ve giriş katlarını su bastığı ve bunun bir çileye dönüştüğü iletildi. Muhtar Yaman, yollarda oluşan bozukluklardan dolayı trafiğinde bir sorun haline geldiğini gündeme getirdi.

MAHALLELİLERİN SORUNLARI ÇÖZÜLMÜYOR

Ziyarette konuşan Saadet Partisi İzmit İlçe Mahalli İdareler Başkanı Ahmet Gökmen,’’ Saadet Partisi İzmit İlçe yönetimi olarak mahallerde yaşanan sorunları yerinde görmek için mahalle muhtarlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz ve yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu ziyaretler kapsamında gördük İzmit Belediyesi iktidara muhalif olan mahallelere hizmet sunulmadığı gibi yaşanan sorunları çözme adına hiçbir çalışma yapılmıyor. Bizler yaptığımız ziyarette bizlere iletilen sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmaya devam edeceğiz ve bu sorunların takipçisi olacağız.’’ İfadeleri kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.